16:06
Неділя, 19 Травня 2013

Суспільне телебачення Росії розпочало мовлення

Суспільне телебачення Росії розпочало мовлення
Суспільне телебачення Росії розпочало мовлення
Сьогодні, 19 травня об 11.00 за київським часом (о 12.00 - за московським), розпочалося мовлення суспыльного телебачення Росії - ОТР.
 
Як повідомляє «Коммерсант», запуск відбувся автоматично і безкоштовно в мережах всіх операторів кабельного, супутникового і IP-телебачення.
 
Очікується, що проект, створений у квітні минулого року за ініціативою Дмитра Медведєва, охопить 60% російських глядачів.

Канал відкрився 25-хвилинним випуском новин та програмою «Велика країна», присвяченою життю за межами Москви. Особливий акцент керівники каналу зробили на передачі «Нестандартна модель», яка «має стати освітньої майданчиком для людей, що цікавляться наукою, передовими технологіями і бізнесом». Ведучі -  академік РАН Олександр Сергєєв і член Клубу наукових журналістів і популяризаторів Євген Насиров.
 
Також сьогодні до уваги глядачів ОТР пропонує документальні та художні фільми: Авось», «Рух силою думки», «Ласкаво просимо, або Стороннім вхід заборонено», «Супутник», «День вчителя». 

«Детектор медіа» 

 
 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
19596
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop