Журналісти виявили дірки в олімпійській безпеці
Грецька поліція затримала кореспондентку “Таймс”, котра несанкціоновано проникла на територію олімпійського містечка. Грецька поліція затримала британську журналістку, котра несанкціоновано проникла на територію олімпійського містечка, причому зробила це екстраординарно просто й, до того ж, провешталася там безперешкодно кілька годин.
Згідно тактики, що популярна в британській бульварній пресі, репортерка і фотограф прагнули знайти прогалини в системі безпеки під час масових публічних заходів. Згадаймо свіжий приклад, коли лондонський репортер за підробним посвідченням влаштувався прислужувати до королівського Букінгемського палацу, коли чекали на візит Джорджа Буша. Він навіть сфотографував президентське гостьове ліжко! Тепер ставки значно вищі: Греції дали аж мільярд євро на заходи безпеки на Олімпійських іграх!
Репортерка “Таймс” описала прогулянку до стадіону в найменших подробицях. Вона почалася з того, що дівчина запитала в охоронця, чи не можна роздивитися споруду ближче. І замість наказу піти, той дозволив і... дав ще й пляшку пива! Більше того, він на ламаній англійській попередив, що тут через кожні 25 хвилин вештається черговий офіцер поліції. Потому як фотограф відзняв понад 90 кадрів так би мовити засекреченого об’єкта, вони прогулялися в центр футбольного поля, де під світлом прожекторів їх не змогла не побачити поліція. Журналістам зробили зауваження і виставили геть.
Крім двох британців, в олімпійському комплексі було затримано і трьох німецьких журналістів, що теж не мали дозволу. Грецькі власті були роздратовані. “Я попереджаю журналістів, що порушення безпеки на Олімпійських об’єктах – дуже серйозне порушення, і це не повинно бути приводом для репортажів”, – заявив міністр внутрішніх справ Георге Вулгаракіс.
Роздратованість греків пояснюється доволі просто: спецоперація “Таймс” відбулася за пару годин до вибуху бомби в Афінах біля одного з банків, ще один вибуховий пристрій було знешкоджено. Загалом за той тиждень у столиці Греції пролунало три вибухи.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
спеціально для “Детектор медіа”
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ