Воля акціонерів – закон для менеджера
Тривалий процес злиття двох комерційних телемереж Великої Британії – “Карлтон” і “Гранада” – завершився остаточно. Згоду на об‘єднання нарешті дали всі власники акцій двох компаній.
Волевиявлення акціонерів компаній чекали з нетерпінням. Адже раніше в процесі об‘єднання акціонери “Карлтона” влаштували справжню революцію. Вони не дали обійняти посаду керівника майбутньої мережі нинішньому генеральному менеджеру “Карлтона” Майклу Гріну. Його вважають одним із найяскравіших телевізійних управлінців у світі, він 20 років керував станцією “Карлтон” і зробив з неї потужного індустріального гравця. Проте акціонери “Карлтона” перестали довіряти менеджерському таланту Гріна після колапсу у 2002 році попереднього об‘єднавчого проекту – платного цифрового Ай-Ті-Ві. Тоді компанії викинули на вітер майже мільярд фунтів стерлінгів.
Очікують, що нова мережа Ай-Ті-Ві (ITV) офіційно почне працювати з 2 лютого. Дві компанії вирішили об‘єднатися рік тому, а британський уряд дав їм “зелене світло” у жовтні. “Карлтон” і “Гранада”, які коштують разом майже 4 мільярди фунтів стерлінгів (5,8 мільярда євро, 7,4 мільярда доларів), домінують в аналоговому ефірному телебаченні Туманного Альбіону, володіючи 12 з 15 станцій і маючи 52% на ринку телевізійної реклами.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
“Новий канал”, спеціально для “Детектор медіа”
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ