
Donbas Media Forum 2026 відбудеться 8–10 жовтня в Києві


Одинадцятий Donbas Media Forum (DMF) пройде 8–10 жовтня 2026 року в Києві. Про це повідомила комунікаційна команда заходу.
За словами організаторів, під час події говоритимуть про медіа під час війни, силу спільнот, памʼять, відповідальність і відновлення.
На форумі зберуться журналісти, редактори, комунікаційники, дослідники, військові, громадські активісти, блогери, міжнародні партнери та всі, кому небайдужий український інформаційний простір.
Тему цьогорічного медіафоруму та старт реєстрації оголосять незабаром.
Donbas Media Forum — це щорічна конференція, яку створюють журналісти для журналістів. Вперше форум відбувся у 2015 році, коли після початку російської війни медійники з Донеччини та Луганщини першими зіткнулися з новими викликами в професійній діяльності — від релокації редакцій до висвітлення перебігу подій на лінії фронту.
За попередні роки форум відбувався в Києві (2015, 2023, 2024), Маріуполі (2016), Святогірську (2017), Харкові (2018, 2019) та онлайн (2020, 2021) у часи пандемії.
Нагадаємо, у 2025 році конференція проходила 9–11 жовтня, а її темою стало «Свобода слова vs. Свобода брехні». Медіафорум відвідало майже півтори тисячі учасників, в його межах відбулося 75 подій, 60 консультацій, 12 презентацій документальних фільмів і девʼять виставок.
Читайте також:
Фото: DMF











