Журналісти навіть в Африці є крайніми !
Керівник національного телебачення західноафриканської країни Сенегал Мактар Сілла і радник президента з інформполітики стали винуватцями політичному скандалу з приводу голоду в країні. Президент Сенегалу Абдула Ваде звільнив їх за те, що вони йому неправильно радили, а журналісти вводили націю в оман.
Останньою краплею народного невдоволення стала саме публічна заява президента Ваде про те, що оскільки такий голод, то він змушений попросити про кількамільйону гуманітарну допомогу.
Заявлених коштів зібрати не вдалося і тепер, щоб якось вгамувати суспільне невдоволення, президенту Сенегалу довелося публічно вибачитися за своє прохання про допомогу. Він одразу поклав відповідальність за цю ідею на свого інформаційного радника і шефа телебачення, які йому неправильно радили. Також побіжно Ваде звинуватив журналістів у тому, що ті вводять націю в оману, а тому особисто вирушив у турне по країні, щоб порозмовляти про державну політику з роздратованим населенням.
Опозиційні партії і приватні газети Сенегалу у відповідь вибухнули сарказмом. Незалежна “Ле популе” написала, що вона не вірить виправданням президента і запитала: “Хто ж насправді вводив націю в оману – може уряд з повністю підпорядкованим державним телебаченням?”
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ