
У ЦПД спростували інформацію про зупинку всіх ТЕС «Центренерго»


У мережі шириться повідомлення з посиланням на «Центренерго» про те, що через масований російський удар по теплових електростанціях (ТЕС) нібито була зупинена вся генерація електроенергії. У Центрі протидії дезінформації кажуть, що це фейк.
«Насправді ця інформація не відповідає дійсності. Повідомлення, яке поширюється в мережі, датоване 8 листопада 2025 року. Довіряйте лише верифікованим джерелам інформації», — додали в ЦПД.
Нагадаємо, в ніч проти 9 січня російська армія запустила по Україні 36 ракет та понад 240 безпілотників. ППО знешкодила 244 ворожі цілі. Основним напрямком удару була Київщина.
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга повідомив, що Україна ініціює термінове засідання Ради безпеки ООН через застосування Росією ракети «Орєшник» для обстрілу Львівщини.









