«Громадське радіо» запустило новий ютуб-канал

«Громадське радіо» запустило новий ютуб-канал

23 Вересня 2025
0
319
23 Вересня 2025
16:00

«Громадське радіо» запустило новий ютуб-канал

0
319
Виконавчий продюсер «Громадського радіо» Владислав Бундаш у коментарі «Детектору медіа» розповів, що метою створення нового ютуб-каналу є прицільна робота з молодою аудиторією.
«Громадське радіо» запустило новий ютуб-канал
«Громадське радіо» запустило новий ютуб-канал

«Громадське радіо» запустило новий ютуб-канал під назвою «Громадське радіо NextGen». Про це повідомили на сайті мовника. 

«NextGen (наступне покоління — англ.) у назві говорить про те, що "Громадське радіо" нарощує потенціал, слідкує за трендами, вдосконалюється та змінюється. Оновлена айдентика каналу показує звичні елементи логотипа "Громадського радіо", які видозмінюються та осучаснюються, так як це вцілому робить наша редакція», — говорить зазначила редакторка «Громадського радіо» Вікторія Єрмолаєва.

За словами керівниці діджитал-напряму мовника Ліни Мачульської, на новому каналі планується багато зйомок поза звичною студією «Громадського радіо», нове оформлення та колаборації із різними просторами і закладами.

Виконавчий продюсер «Громадського радіо» Владислав Бундаш у коментарі «Детектору медіа» розповів, що метою створення нового ютуб-каналу є прицільна робота з молодою аудиторією. Команда планує змінити формат подачі та картинки у відео.

За словами Бундаша, наразі на каналі раз на два тижні виходитиме 2 сезон програми «Хтось когось любить» від авторки Ани Море, невдовзі у новому форматі зʼявиться проєкт Chiсken Kyiv, а також команда працює над низкою нових форматів.

Водночас команда продовжує наповнювати контентом попередній канал, там виходитимуть програми «Я чую інших» (проєкт Максима Буткевича та Дарʼї Бурої), «Далі заголовків» та відео з інформаційних етерів «Громадського радіо».

Нагадаємо, у липні ведуча та журналістка Ірина Сампан оголосила про запуск ютуб-каналу проєкту «Громадського радіо» — «На лінії вогню» («НЛВ»). У межах проєкту виходитимуть інтерв’ю з бойовими командирами та військовослужбовицями, репортажі з фронту, аналітика щодо викликів у ЗСУ, а також документальні фільми.

Фото: «Громадське радіо»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
319
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду