
19 вересня в Лондоні відбудеться захід на підтримку українських медіа
19 вересня в Лондоні відбудеться захід на підтримку українських медіа


У п’ятницю, 19 вересня, в Лондоні (Велика Британія) відбудеться захід «Відбудова України: сильні медіа, безпечні інвестиції, прозоре відновлення» з нагоди запуску Незалежного фонду для відновлення українських медіа (Independent Fund for the Reconstruction of Ukrainian Media, IFRUM).
Про це повідомляється на сайті ІМІ.
Фонд запускають міжнародна організація «Репортери без кордонів» (RSF) та українські організації «Інститут масової інформації», «Львівський медіафорум», «Детектор медіа», DII-Ukraine, «Вікно відновлення», Media Development Foundation. Фонд уже отримав підтримку від Європейського Союзу.
Подія з нагоди запуску фонду охоплюватиме показ фільму, фотовиставку, майстеркласи, нетворкінг з українськими журналістами та зацікавленими сторонами в медіасфері.
Подія відбудеться у п’ятницю, 19 вересня, о 10:30 — 15:30.
Адреса: Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Five Bank Street, Лондон, E14 4BG.
Щоб взяти участь, потрібно зареєструватися за посиланням.
Нагадаємо, згідно з дослідженням Львівського медіафоруму, 28% українських медіа призупиняли свою роботу після повномасштабного вторгнення Росії. Кожне шосте з медіа, що призупинили, досі не змогло відновити роботу повноцінно.
Фото: Unsplash
