
Ютуб заблокував канали блогера Андрія Серебрянського, який поширював російську пропаганду
30 Липня 2025
Ютуб заблокував канали блогера Андрія Серебрянського, який поширював російську пропаганду
Проти блогера запроваджено санкції РНБО, введені в дію указом Президента України від 20 липня 2025 року.


Ютуб заблокував на території України шість каналів блогера Андрія Серебрянського, що поширювали співзвучні російській пропаганді наративи. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації.
Повідомляється, що блогер і колишній телеведучий Андрій Серебрянський, відоміший як Андрій Луганський, виїхав з України після початку повномасштабного вторгнення.
Проти нього запроваджено санкції РНБО, введені в дію указом Президента України від 20 липня 2025 року.
Нагадаємо, що напередодні Центр повідомляв, що ютуб заблокував на території України канали російської журналістки Юлії Латиніної та колишнього народного депутата України Геннадія Балашова, проти яких також введені санкції РНБО.
Фото: Центр протидії дезінформації
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ