Держкомтелерадіо за три місяці отримав 272 заяви на внесення до електронного реєстру видавців

Держкомтелерадіо за три місяці отримав 272 заяви на внесення до електронного реєстру видавців

24 Липня 2025
0
400
24 Липня 2025
13:00

Держкомтелерадіо за три місяці отримав 272 заяви на внесення до електронного реєстру видавців

0
400
До 1 листопада 2025 року реєстр функціонує в режимі дослідної експлуатації.
Держкомтелерадіо за три місяці отримав 272 заяви на внесення до електронного реєстру видавців
Держкомтелерадіо за три місяці отримав 272 заяви на внесення до електронного реєстру видавців

За три місяці роботи електронного Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції було подано 272 заяви на внесення до реєстру. Про це повідомили на сайті Держкомтелерадіо. 

Так, 147 суб'єктів господарювання отримали свідоцтва про внесення, 20 — переоформили, а 41 суб'єкту господарювання припинили дію свідоцтва про внесення до реєстру.

Державний реєстр видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції запрацював в Україні з 22 квітня. До 1 листопада 2025 року він функціонуватиме в режимі дослідної експлуатації.

Процес внесення до реєстру здійснюється повністю в електронному форматі. Заявки формуються та подаються онлайн — без паперових документів і без особистого звернення до установ. Для подачі заяви на отримання (переоформлення, припинення дії) свідоцтва про внесення суб’єкта господарювання до Державного реєстру суб’єкту господарювання потрібно подати відповідну заяву за посиланням.

Адміністратором держреєстру є Держкомтелерадіо, який веде його в електронній формі. Міністерство культури та стратегічних комунікацій України є держателем реєстру.

Нагадаємо, нещодавно в Україні також запустили електронний Реєстр базової мережі закладів культури. Пілотне впровадження розпочали в Київській та Вінницькій областях. Згодом систему масштабують на всю територію України.

Фото: скриншот реєстру

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
400
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду