УКФ приймає заявки на грантовий конкурс «Згуртованість через культуру»

УКФ приймає заявки на грантовий конкурс «Згуртованість через культуру»

4 Липня 2025
0
252

УКФ приймає заявки на грантовий конкурс «Згуртованість через культуру»

0
252
Метою конкурсу є підтримка проєктів, що сприяють соціальній згуртованості, розвитку конфліктно чутливого діалогу, посиленню локальної ідентичності та формуванню спільного ціннісного простору у Вінницькій, Волинській, Одеській, Сумській, Тернопільській та Хмельницькій областях.
УКФ приймає заявки на грантовий конкурс «Згуртованість через культуру»
УКФ приймає заявки на грантовий конкурс «Згуртованість через культуру»

Український культурний фонд приймає заявки на грантовий конкурс «Згуртованість через культуру». Про це повідомили на сайті УКФ.

Ініціативу фінансує Швейцарсько-український проєкт «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD, що втілюється за підтримки Швейцарії через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва компанією NIRAS Sweden AB. 

Мета конкурсу — підтримати культурно-мистецькі проєкти, що сприяють соціальній згуртованості, розвитку конфліктно чутливого діалогу, посиленню локальної ідентичності та формуванню спільного ціннісного простору у Вінницькій, Волинській, Одеській, Сумській, Тернопільській та Хмельницькій областях. 

Пріоритетні напрямки підтримки — мистецтво як інструмент суспільного діалогу, громадські культурні простори як хаби інтеграції, культурні партнерства для стійких змін, інклюзія, доступність та розширення аудиторії та культурна спадщина як інструмент спільної ідентичності.

Заявником може бути юридична особа будь-якої форми власності або фізична особа-підприємець, зареєстрована у Вінницькій, Волинській, Одеській, Сумській, Тернопільській або Хмельницькій областях (крім тимчасово окупованих та зон бойових дій), не менше ніж за рік до початку конкурсу.

Переможці конкурсу зможуть отримати від 200 тисяч до 350 тисяч гривень гранту. Обов’язкове співфінансування — не менше 10% від загального бюджету проєкту.

У межах гранту можна реалізувати такі проєкти:  

  • артоб'єкт; 
  • аудіозапис (синглу / альбому, віртуальний саундарт); 
  • вироби народних промислів та ремесел; 
  • документальна театральна постановка, п'єса, перфоманс; 
  • виставка, експозиція, реекспозиція; 
  • відеоролик, вебфільм, відеоблог, телепередача, відеоарт, диджитал-арт; 
  • екскурсія (віртуальна екскурсія), в тому числі мультимедійний аудіогід, 3D-тур;
  • креативний простір (експериментальна лабораторія, майстерня тощо);
  • культурно-пізнавальний маршрут; 
  • інклюзивний культурно-мистецький продукт; 
  • освітні та освітньо-аналітичні проєкти у сфері культури та креативних індустрій;
  • подкаст, радіопередача; 
  • цифровий архів, опис, каталог, фонд, колекція, зібрання; 
  • цифровий експонат; 
  • цифрові продукти: 3D-виставки, віртуальні музеї, галереї, віртуальні інсталяції, гейміфікація тощо); 
  • акселератори та інкубатори тощо.

Заявку на конкурс можна подати до 18:00 13 липня. 

Щоб взяти участь, потрібно ознайомитися з Інструкцією для заявників, зареєструватись на сайті УКФ як заявник, обрати ЛОТ «Згуртованість через культуру», тип конкурсу «Індивідуальний», заповнити заявку та підписати її ЕЦП.

Нагадаємо, Пулітцерівський центр у межах ініціативи Al Accountability Fellowships приймає заявки на отримання стипендії для втілення проєктів, присвячених підзвітності штучного інтелекту. Програма триватиме дистанційно з вересня 2025 до липня 2026 року. Учасники отримають до 20 000 доларів на реалізацію проєктів.

Фото: УКФ

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
252
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду