Держкомтелерадіо в червні запобіг продажу понад 400 видань з Росії та Білорусі

Держкомтелерадіо в червні запобіг продажу понад 400 видань з Росії та Білорусі

2 Липня 2025
0
274

Держкомтелерадіо в червні запобіг продажу понад 400 видань з Росії та Білорусі

0
274
У Держкомтелерадіо повідомили, що в період із травня 2024 року по червень 2025 року загалом припинено розповсюдження майже 8,8 тисячі видань Росії та Білорусі.
Держкомтелерадіо в червні запобіг продажу понад 400 видань з Росії та Білорусі
Держкомтелерадіо в червні запобіг продажу понад 400 видань з Росії та Білорусі

Державний комітет з питань телебачення і радіомовлення України в червні запобіг продажу понад 400 книжок та іншої видавничої продукції, пов’язаних з Росією та Білоруссю. Про це повідомили на сайті Держкомтелерадіо.

За даними відомства, у червні 2025 року Державний комітет телебачення та радіомовлення України виявив факти незаконного розповсюдження на українських онлайн-майданчиках сотень книжок, пов’язаних із видавництвами країни-агресора та Республіки Білорусь. 

Згідно з результатами систематичного моніторингу, інтернет-магазини «Лепта-арт» та «Іноземні мови» розмістили на платформі Prom.ua та пов’язаних із нею сайтах 226 найменувань забороненої видавничої продукції. Ще 182 найменування виявили у магазинах «Oasis» та «Goodshock» на маркетплейсі Rozetka.ua.

«Після вжитих спільно з адміністраціями платформ заходів, усі виявлені порушення було усунено: заборонену продукцію видалено, а продавців попереджено про недопустимість порушення законодавства, зокрема статті 281 Закону України "Про видавничу справу"», — йдеться у повідомленні. 

У Держкомтелерадіо повідомили, що в період із травня 2024 року по червень 2025 року загалом припинено розповсюдження майже 8,8 тисячі видань Росії та Білорусі, які незаконно продавалися через Prom.ua та Rozetka.ua.

Нагадаємо, що у травні 2025 року було виявлено, що інтернет-магазини «Цветослов» та «Сказочный Сундук» через платформу Prom.ua незаконно пропонували до продажу 130 найменувань книжкової продукції з Росії та Білорусі. Ще 220 подібних порушень зафіксували в інтернет-магазинів «Wbooks» і «Книгожуй» на маркетплейсі Rozetka.ua.

Фото: Держкомтелерадіо 

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
274
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду