
Триває прийом заявок на участь у міжнародному триденному заході для творців контенту в інстаграмі, тіктоці та ютубі
Триває прийом заявок на участь у міжнародному триденному заході для творців контенту в інстаграмі, тіктоці та ютубі


Празький центр громадянського суспільства та WatchDog.md запрошують активістів, фахівців з комунікацій і творців контенту з відомих проєктів на ютубі, в інстаграмі та/або тіктоці зі Східної Європи, Південного Кавказу та Центральної Азії подати заявку на участь у триденній зустрічі «Bump Up!». Про це йдеться на сайті Празького центру громадянського суспільства.
Ініціатива відкрита для творців з України, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану та Казахстану.
Під час заходу учасники працюватимуть над створенням контенту, а також візьмуть участь у воркшопах та групових дискусіях на теми монетизації, візуальної мови, позитивних наративів, медіаграмотності тощо.
Учасником заходу може стати людина, яка регулярно створює контент на такі теми:
- національна ідентичність;
- культура та мистецтво;
- мова;
- історія;
- соціально-політичні події;
- гендерна рівність;
- освіта;
- верховенство права;
- економіка та/або науково-популярна тематика.
Також учасник не може підбурювати, пропагувати, поширювати або виправдовувати насильство, ненависть або дискримінацію щодо особи чи групи осіб, обмежувати їхні права та свободи.
Захід відбудеться наприкінці жовтня 2025 року. Відібрані учасники будуть поінформовані про місце проведення заздалегідь (безвізова країна). Витрати на квитки та проживання покриваються.
Подати заявку можна до 20 липня 2025 року, заповнивши онлайн-форму. Відбір відбувається на конкурсній основі.
Нагадаємо, Пулітцерівський центр у межах ініціативи Al Accountability Fellowships приймає заявки на отримання стипендії для втілення проєктів, присвячених підзвітності штучного інтелекту. Програма триватиме дистанційно з вересня 2025 до липня 2026 року. Учасники отримають до 20 000 доларів на реалізацію проєктів.
Фото: Празький центр громадянського суспільства / фейсбук
