
«Київстар ТБ» і Megogo підписали ко-ексклюзивну угоду з медіасервісом Paramount+
«Київстар ТБ» і Megogo підписали ко-ексклюзивну угоду з медіасервісом Paramount+


Українські ОТТ-платформи «Київстар ТБ» та Megogo підписали ко-ексклюзивну угоду з міжнародним медіасервісом Paramount+ строком на один рік із потенціалом пролонгації до трьох років. Про це повідомила пресслужба Megogo.
Угода передбачає розширення контентної бібліотеки Paramount+ на обох платформах. Це понад 200 фільмів, 1250 годин анімації та десятки серіалів з українськомовною доріжкою.
Так, серед тайтлів, які вже з 1 липня з’являться на платформах, — «Декстер», «Елементарно», «Єлоустоун», 8 сезонів серіалу «Зачаровані», «Мільярди» та інші. Протягом місяця також стануть доступними «Хейло», «Король Талси», «1923», новий серіал «Агенція», у якому зіграв український актор Олександр Рудинський.
Премʼєра серіалу «Декстер: Воскресіння» відбудеться одночасно зі світом, 12 липня. Також глядачам буде доступна велика бібліотека анімаційних епізодів.
Крім того, у планах — прем’єри таких фільмів, як «Гладіатор-2», «Тихе місце: День перший», «Сонік-3», «Смайл-2», «Новокаїн», «5 вересня» та інших.
«Київстар ТБ» та Megogo рівномірно інвестують в озвучування. Над адаптацією працюють студії 1+1 Production, Megogo Voice, Sunnysiders і 15КЗ. Більшість основних тайтлів будуть озвучені на момент запуску, а решту додаватимуть поступово.
На платформі «Київстар ТБ» контент Paramount+ буде доступний у передплатах «Преміум HD», «Сімейний» та в спеціальному тематичному плейлісті Paramount+ Kids, а на Megogo — у межах «Максимальної» і «Оптимальної» передплат та Megopack XL.
Нагадаємо, нещодавно медіасервіс Megogo відкрив доступ до стримінгового сервісу HBO Max від Warner Bros. Discovery для українських глядачів у рамках передплати «Максимальна».
Платформа кіно й телебачення «Київстар ТБ» також раніше підписала угоду з Sony Pictures і поповнила свою контентну бібліотеку понад 100 фільмами й одним серіалом.
Фото: Megogo та «Київстар ТБ»
