
Унаслідок обстрілу Росією Києва пошкоджено кампус КПІ ім. Ігоря Сікорського
Унаслідок обстрілу Росією Києва пошкоджено кампус КПІ ім. Ігоря Сікорського


Унаслідок російського обстрілу в ніч на 23 червня пошкоджено кампус Національного технічного університету України «КПІ ім. Ігоря Сікорського»: спорткомплекс, кілька навчальних корпусів та гуртожитки.
Про це повідомляє пресслужба КПІ ім. Сікорського у фейсбуці.
«Унаслідок чергової ворожої атаки сьогодні вночі знову пошкоджень зазнав кампус КПІ ім. Ігоря Сікорського: спорткомплекс, декілька навчальних корпусів, чотири гуртожитки», — йдеться в повідомленні.
Зазначається, що інформації про постраждалих серед студентів і працівників унаслідок пошкоджень будівель університету немає.
Служби університету розпочали ліквідацію наслідків.
Окрім того, у КПІ наголосили, що інформація, яка поширюється в деяких новинних каналах щодо пожежі в будівлі КПІ, руйнувань тощо, не відповідає дійсності.
«Пожежа була в будівлі, яка не належить університету. Щодо необхідності зазначити коректну інформацію було надіслано повідомлення у відповідні канали, і в деяких із них вона була підкоригована», — кажуть у пресслужбі.
Нагадаємо, що внаслідок російської атаки по Києву в ніч на 23 червня зазнала значних пошкоджень квартира лідера гурту «Антитіла» Тараса Тополі та його дружини — співачки Олени Тополі, яка раніше мала сценічне ім’я Alyosha.
У ніч на 23 червня Росія атакувала Україну 368 засобами повітряного нападу. Протиповітряна оборона знешкодила 354 ворожі цілі.
Російські війська вдарили по Україні крилатими та балістичними ракетами «Іскандер», а також ударними дронами Shahed та безпілотниками інших типів. Основною ціллю атаки були місто Київ та область.
У Києві внаслідок російської комбінованої атаки внесені зміни в роботу громадського транспорту, повідомляє КМДА.
Також ворог обстріляв Київщину. Під прицілом опинилися Білоцерківський, Бучанський та Бориспільський райони.
Фото: КПІ ім. Ігоря Сікорського / фейсбук
