
КЖЕ збирає заявки на отримання друкованого збірника про саморегуляцію українських медіа під час війни
КЖЕ збирає заявки на отримання друкованого збірника про саморегуляцію українських медіа під час війни


Комісія з журналістської етики оголосила прийом заявок на отримання друкованого аналітично-довідкового збірника «Саморегуляція українських медіа під час дії воєнного стану в Україні. З досвіду роботи Комісії з журналістської етики» (видання друге). Про це йдеться на сайті КЖЕ.
У збірнику висвітлені особливості саморегуляції під час дії воєнного стану в Україні та найважливіші рішення Комісії з журналістської етики, присвячені роботі журналістів і медіа після 24 лютого 2022 року. Крім того, він містить інформацію про юридичні аспекти роботи журналістів під час війни, журналістські стандарти, гендерну рівність, а також специфіку роботи Комісії під час воєнного стану.
Авторами збірника є голова КЖЕ, співзасновник «Громадського радіо» Андрій Куликов, голова Центру прав людини Zmina, членкиня КЖЕ Тетяна Печончик, юрист Лабораторії цифрової безпеки та КЖЕ Максим Дворовий, президент Української асоціації медіа бізнесу, член КЖЕ Олексій Погорелов, голова ГО «Жінки в медіа», членкиня КЖЕ Ліза Кузьменко, перша секретарка Національної спілки журналістів України, членкиня КЖЕ Ліна Кущ.
Для отримання друкованого примірника потрібно заповнити форму. Відправка попередньо планується у другій половині травня 2025 року. Вартість доставки отримувачі покривають самостійно.
Переглянути електронний збірник можна на сайті КЖЕ в розділі «Бібліотека».
Друга редакція збірника видана за підтримки Центру прав людини Zmina та Представництва Freedom House в Україні в рамках проєкту «Підтримка захисників свободи слова і вираження поглядів в Україні під час конфлікту».
Нагадаємо, в січні Комісія з журналістської етики також випустила друкований навчально-методичний «Практикум з журналістської етики. Видання 3-тє, доповнене». Він містить рекомендації і лайфхаки, що стали результатом багаторічних досліджень і експертизи членів і членкинь КЖЕ, аналіз найпопулярніших порушень Кодексу етики українського журналіста, а також прості поради та завдання для самостійної роботи, які допоможуть дотримуватись етичних норм під час підготовки матеріалів.
Фото: КЖЕ
