Журналістка долучилась до команди «Громадського радіо».
Журналістка й телеведуча Тетяна Літвінова пішла з «Радіо Свобода». Про це вона написала у фейсбуці.
«Час змін. Вчора був мій останній робочий день на “Радіо Свобода”. Я отримала надзвичайно цінний досвід, який залишиться зі мною назавжди. Хочу вірити, що редакція вистоїть і буде надалі продовжувати нести свою важливу місію», — написала Літвінова.
У коментарі «Детектору медіа» Тетяна Літвінова розповіла, що на «Радіо Свобода» пропрацювала рік і два місяці.
«Своє звільнення я погодила, ще взимку до всіх подій у компанії й навпаки ще затрималась на пару тижнів через цю ситуацію невизначеності. Я із великим задоволенням працювала у команді, але сама специфіка роботи редактором новин не підійшла до мого темпераменту. Я хотіла більше творчості у роботі. Також це був складний графік з нічними та ранковими змінами, що також впливало на моє здоров’я. Тому я ухвалила таке складне рішення звільнитися. Хотіла трошки відпочити, але так співпало, що мені запропонували посаду ведучої новин на "Громадському радіо"», — розповіла Літвінова.
З 14 квітня редакція також відправляє у простій частину співробітників у Києві та Львові.
Через обмежені кошти «Радіо Свобода» також суттєво скоротило співпрацю з фрилансерами.
Разом із тим «Радіо Свобода» продовжує висвітлювати події на фронті, доносить інформацію жителям в окупації в рамках проєктів «Крим.Реалії» і «Донбас.Реалії», проводить журналістські розслідування у проєкті «Схеми», щовечора в будні аналізує події в інформаційно-аналітичній програмі «Свобода Live».
Фото: Тетяна Літвінова / фейсбук
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.