У Києві згорів автомобіль ексзаступниці головного редактора «Страна.ua» Світлани Крюкової

У Києві згорів автомобіль ексзаступниці головного редактора «Страна.ua» Світлани Крюкової

17 Лютого 2025
1615
17 Лютого 2025
15:03

У Києві згорів автомобіль ексзаступниці головного редактора «Страна.ua» Світлани Крюкової

1615
Поліція наразі встановлює, що стало причиною загоряння — вибух чи підпал.
У Києві згорів автомобіль ексзаступниці головного редактора «Страна.ua» Світлани Крюкової
У Києві згорів автомобіль ексзаступниці головного редактора «Страна.ua» Світлани Крюкової

Увечері 13 лютого в Києві згорів автомобіль колишньої багаторічної заступниці головного редактора підсанкційного видання «Страна» Світлани Крюкової, на яку в січні наклали санкції. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на джерела у правоохоронних органах та коментар самої Крюкової.

За даними правоохоронців, з якими поспілкувалась «УП», інцидент трапився ввечері 13 лютого. В одному з дворів у Деснянському районі Києва загорівся автомобіль Range Rover, фактичною користувачкою якого є Світлана Крюкова.

Вогонь пошкодив також квартиру на другому поверсі та фасад будинку. Ніхто не постраждав.

Пожежу вчасно загасили, але автомобіль відновленню не підлягає.

Наразі поліція встановлює, що стало причиною загоряння — вибух чи підпал. Проводяться відповідні експертизи та розшукові дії.

Фото: «УП»

Світлана Крюкова підтвердила журналістам, що її авто згоріло. Вона сказала, що «замовники їй зрозумілі», але «називати імена конкретних осіб необачно». При цьому вона одразу ж згадала своїх «недоброзичливців» — блогера-волонтера Ігоря Лаченкова та активіста Дениса Кошельніка, на яких вона раніше подавала позов до суду, та Офіс президента, адже на неї нещодавно наклали санкції через пропаганду на користь Росії.

«Сьогодні дізналася для себе нове прізвище — Дмитро Литвин (радник президента. — “ДМ”)», — сказала Крюкова.

Нагадаємо, 19 січня президент Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО, яким запроваджено санкції проти низки осіб, зокрема Світлани Крюкової.

У вересні стало відомо, що Світлана Крюкова подала судовий позов на блогера та власника телеграм-каналу «Лачен пише» Ігоря Лаченкова, а також блогерів Романа Сініцина (Балана) та Євгена Проніна. Вона вимагала спростувати розповсюджену блогерами інформацію, принести вибачення за неї і компенсувати їй моральну шкоду. 

Світлана Крюкова у період з 2016 по 2022 рік була заступницею головного редактора видання «Страна». У липні цього року вона повідомила, що тимчасово «призупиняє професійну діяльність» заради родини і малювання. 

Читайте також:

Головне фото: Світлана Крюкова / скриншот

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1615
Читайте також
14.09.2024 08:56
«Інститут масової інформації»
3 081
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Кінокіт
2 дн. тому
Бреше лярва смердюча. За три роки війни нікому й діла не було до її чорного рота. Сама підпалила - бо гарний спосіб повернути увагу. Цікаво, а що там по страхуванню,?
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду