«Цензор.НЕТ» запустив onion-версії сайту

«Цензор.НЕТ» запустив onion-версії сайту

17 Лютого 2025
566
17 Лютого 2025
13:47

«Цензор.НЕТ» запустив onion-версії сайту

566
Сайт можна буде відвідати через браузер Tor навіть за умов блокування основного домену.
«Цензор.НЕТ» запустив onion-версії сайту
«Цензор.НЕТ» запустив onion-версії сайту

Сьогодні, 17 лютого, видання «Цензор.НЕТ» запустило onion-версії свого сайту. Про це повідомляється на сайті видання.

Запуск onion-версій сайту потрібний для забезпечення максимальної анонімності та захисту особистих даних своїх відвідувачів. Редакція відзначає, що цей крок є відповіддю на потреби читачів у додатковій безпеці, конфіденційності та можливості обходу цензури в умовах інформаційних викликів, що зростають. 

Сайт можна буде відвідати через спеціальний браузер Tor. Завдяки цьому отримати доступ до сайту можна навіть за умов блокування основного домену.

Видання назвало переваги використання onion-версії:

  • Обхід цензури. Використання технології Tor гарантує, що навіть у разі блокування основного сайту його користувачі завжди матимуть доступ до найсвіжіших новин і матеріалів.
  • Підвищена анонімність. Завдяки багатошаровому шифруванню та маршрутизації через мережу Tor кожен відвідувач отримує додатковий рівень захисту своїх даних та приватності.
  • Безпечний доступ до інформації. Onion-версії сайту створено з урахуванням сучасних стандартів кібербезпеки, що дає змогу уникнути небажаного стеження та кібератак.
  • Гарантія доступності. Onion-версії слугують резервним каналом, що дає змогу уникнути перебоїв у доступі до інформації в разі потенційних кібератак чи блокувань основного домену.

Для того щоб отримати доступ до onion-версій «Цензор.НЕТ», потрібно встановити браузер Tor, який доступний безкоштовно для всіх основних операційних систем. Після інсталяції запустити його та ввести одну з onion-адрес видання в рядок пошуку. У такий спосіб користувач автоматично потрапить на одну з версій сайту.

Нагадаємо, раніше вже видання «Українська правда», «Громадське радіо», «Радіо Свобода» та Суспільне повідомили, що стали доступними на тимчасово окупованих територіях України через браузер Ceno. Ще у вересні співпрацю з Сеno почала «Мультимедійна платформа іномовлення».

 

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
566
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду