У січні Держкомтелерадіо встановив 164 факти розміщення видавничої продукції з Росії та Білорусі

У січні Держкомтелерадіо встановив 164 факти розміщення видавничої продукції з Росії та Білорусі

5 Лютого 2025
243
5 Лютого 2025
14:49

У січні Держкомтелерадіо встановив 164 факти розміщення видавничої продукції з Росії та Білорусі

243
Загалом з квітня 2024 року вжитими Держкомтелерадіо заходами припинено розповсюдження понад 6,5 тис. найменувань видавничої продукції держави-агресора та Республіки Білорусь.
У січні Держкомтелерадіо встановив 164 факти розміщення видавничої продукції з Росії та Білорусі
У січні Держкомтелерадіо встановив 164 факти розміщення видавничої продукції з Росії та Білорусі

У січні Державний комітет телебачення і радіомовлення України під час моніторингу українського сегмента мережі «Інтернет» встановив 164 факти розміщення видавничої продукції з Росії та Білорусі.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Держкомтелерадіо.

Як інформує комітет, він здійснює моніторинг українського сегмента інтернету щодо наявності в книготорговельній мережі книжкових видань, виготовлених та/або випущених у світ видавництвами держави-агресора та Республіки Білорусь, розповсюдження яких відповідно до ст. 281 Закону України «Про видавничу справу» в Україні заборонено.

«За його підсумками у січні встановлено факти незаконного розміщення 8 українськими інтернет-магазинами ("BookSide", "Bookstor", "WhisperBook", "Подарунки для Душі", "Status", "ЛайтЛіт", "КнигоТур", "Bambook") на маркетплейсі Prom.ua та на створених на платформі Prom.ua вебсайтах комерційних пропозицій щодо продажу 450 найменувань видавничої продукції, пов’язаної з державою-агресором та Республікою Білорусь. Завдяки налагодженій співпраці з адміністрацією маркетплейсу Prom.ua виявлені товарні позиції видалено, а суб’єктам електронної комерції надіслано попередження щодо неприпустимості провадження діяльності у видавничій справі з порушенням вимог українського законодавства»,— йдеться в повідомленні.

Там додають, що загалом з квітня 2024 року вжитими Держкомтелерадіо заходами припинено розповсюдження понад 6,5 тис. найменувань видавничої продукції держави-агресора та Республіки Білорусь, незаконно розміщеної продавцями на інформаційних ресурсах Prom.ua.

Лише в січні Держкомтелерадіо встановив 164 факти розміщення інтернет-магазинами «MH-Books», «MarketCrane» та «DinaShop» на маркетплейсі Rozetka.ua видавничої продукції походженням з держави-агресора та Республіки Білорусь

«Заборонені товарні позиції видалено, продавців попереджено про передбачену законом відповідальність за провадження неправомірної діяльності у видавничій справі.

Крім того, в січні Держкомтелерадіо припинено незаконну діяльність щодо реалізації видавничої продукції держави-агресора 2 стаціонарними книгарнями в м. Києві — "Книга в подарок" та "Книжкова полиця"», — додали у відомстві.

Нагадаємо, що в січні до Переліку книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини, було внесено ще 9 видань антиукраїнського змісту.

Фото: Держкомтелерадіо

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
243
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду