Маріупольська журналістка Анна Мурликіна очолила проєкт з підтримки релокованих медіа Relocated Media Cluster
Маріупольська журналістка Анна Мурликіна очолила проєкт з підтримки релокованих медіа Relocated Media Cluster
Багаторічна головна редакторка онлайн-медіа про Маріуполь «0629.com.ua», членкиня Комісії з журналістської етики Анна Мурликіна стала координаторкою проєкту Relocated Media Cluster. Про це вона повідомила у фейсбуці і більш детально розповіла в коментарі «Детектору медіа».
«Разом з DII-Ukraine ми працюємо над створенням кластеру релокованих медіа, які залишили свої тимчасово окуповані міста на Донеччині, Луганщині, Запоріжжі, Херсонщині і в Криму, але продовжують працювати і зберігати свою аудиторію там. Ми прагнемо об’єднати ресурси редакцій, які працюють на окуповану територію, щоб збільшити їхню ефективність», — сказала журналістка.
- Читайте також: Олексій Артюх: У редакції «Трибуна» є люди, які готові повернутися працювати на Луганщину одразу після її деокупації
Relocated Media Cluster, за її словами, працюватиме у двох напрямах — фінансова допомога релокованим медіа та інформаційна складова. Що стосується останнього, то йдеться про вивчення запитів авдиторії з окупованих територій на інформацію: «Як я бачу, Центр стратегічних комунікацій (при Міністерстві культури та стратегічних комунікацій. — “ДМ”) добре працює в розрізі російської пропаганди. І це теж потрібно, але це не медійний напрям. Ми хочемо вивчати інтереси людей на ТОТ саме відповідно до їхніх запитів. Я знаю, що є купа проблем, які можна було б підсвічувати на ТОТ. І мені дуже хотілося б допомагати людям саме з тою інформацією, яку вони не можуть отримати ні в який інший спосіб», — пояснила Мурликіна. Саме через релоковані медіа, за її словами, й відбуватиметься комунікація з жителями ТОТ.
На питання про подальшу долю сайту «0629.com.ua», який також належить до числа релокованих медіа, Анна відповіла: «Сайт живе, працює, буде й надалі працювати. Я буду йому в цьому допомагати. І ми разом дочекаємося деокупації Маріуполя».
Читайте також:
- Медіапереселенці. Як видання, що виїхали із захоплених і прифронтових територій, працюють у нових містах
- «Бердянськ 24». Історія медіа, яке покинуло окуповане місто, але не втрачає зв’язку з його жителями
- Майже на лінії фронту. Історія газети, яка продовжує виходити в Мирнограді попри обстріли міста й руйнування редакції
Фото: з фейсбуку Анни Мурликіної