Платформа Buy Me a Coffee після обурення видалила мем із солдатом КНДР і перепросила

Платформа Buy Me a Coffee після обурення видалила мем із солдатом КНДР і перепросила

8 Січня 2025
556

Платформа Buy Me a Coffee після обурення видалила мем із солдатом КНДР і перепросила

556
Краудфандингова платформа пояснила, що мем із північнокорейським військовим, якого відправили на війну проти України, нібито створив сторонній сервіс, і заявила, що «глибоко шкодує про спричинену образу».
Платформа Buy Me a Coffee після обурення видалила мем із солдатом КНДР і перепросила
Платформа Buy Me a Coffee після обурення видалила мем із солдатом КНДР і перепросила

Платформа для донатів Buy Me a Coffee після хвилі обурення попросила вибачення і видалила зі своїх соцмереж допис із зображенням північнокорейського солдата, який вирушив на війну проти України.

5 січня платформа Buy Me a Coffee поширила на своїй сторінці в Х мем, на якому був зображений північнокорейський солдат, який лежить з телефоном у руках та усміхається. Це фото було підписане: «Те відчуття, коли читаєш повідомлення від тих, хто тебе підтримує».

Скриншот: United24

Як пише ІМІ, в описі посту від спільноти Х повідомлялось, що це зображення північнокорейського солдата, якого надіслала Росія для участі в незаконному вторгненні в Україну. Оригінальне зображення виставив профіль в інстаграмі з підписом, що це саме північнокорейський солдат, який воює проти України.

Скриншот: ІМІ

Допис від Buy Me a Coffee викликав хвилю обурення в мережі. Зокрема, його скриншот опублікувала платформа United24.

«Краудфандингова платформа @buymeacoffee, відома видаленням українських акаунтів, знову стикається з негативною реакцією… Користувачі в Інтернеті кажуть, що такий мем є “глухим” і “відверто божевільним”, щоб його публікувала американська компанія», — йдеться в дописі United24.

Вже 7 січня ввечері Buy Me a Coffee на своїй сторінці в Х повідомила, що видалила цей допис і попросила за нього вибачення. Компанія пояснила, що цей мем нібито створив сторонній сервіс.

«Ми щиро перепрошуємо за недоречний мем, який ми опублікували 5 січня. Його створив інший сервіс, звідки ми беремо меми, і ми видалили його, щойно усвідомили помилку», — йдеться у повідомленні платформи. 

Там додали, що «глибоко шкодують про спричинену образу і вживають заходів, щоб гарантувати, що такого більше не станеться».

 

Buy Me a Coffee — американський краудфандинговий сервіс, що дає змогу творцям контенту збирати пожертви від своїх прихильників.

Як повідомлялось, у серпні 2024 року Buy Me a Coffee припинила обслуговувати користувачів з України. Сервіс блокує виведення грошей на картки українських банків. Техпідтримка сервісу пояснювала, що відмови українським користувачам пов’язані з «нещодавніми змінами в політиці та ускладненням законодавчих вимог і санкцій».

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
556
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду