За час повномасштабного вторгнення кількість учителів скоротилася майже на 40 тисяч, — МОН

За час повномасштабного вторгнення кількість учителів скоротилася майже на 40 тисяч, — МОН

2 Січня 2025
3014

За час повномасштабного вторгнення кількість учителів скоротилася майже на 40 тисяч, — МОН

3014
Також понад 40% українських учителів налаштовані піти з професії до 2030 року.
За час повномасштабного вторгнення кількість учителів скоротилася майже на 40 тисяч, — МОН
За час повномасштабного вторгнення кількість учителів скоротилася майже на 40 тисяч, — МОН

За результатами дослідження «Вчителі України: кадровий потенціал», із початку повномасштабного вторгнення вчительський склад скоротився на 12%, тобто майже на 40 тисяч педагогів. Крім того, понад 40 % учителів налаштовані піти з професії до 2030 року. Про це повідомили на брифінгу Міністерства освіти і науки, присвяченому підсумкам 2024 року

Окрім того, суттєвими проблемами залишаються доступ до освіти, енергетична незалежність шкіл та безпека. 

«Якою б якісною дистанційна освіта не була, вона все одно провокує, формує і поглиблює освітні втрати і розриви, — сказала заступниця міністра освіти і науки України Надія Кузьмичова. — Починаючи з 2022 року одночасно вчаться різні категорії учнів. Через це ми втратили учнівську однорідність і маємо на це реагувати. Саме тому однією з політик, якими опікувалося міністерство у 2024 році, була “Школа офлайн”».

Завдяки цій програмі вдалося повернути до навчання офлайн 102 тисячі дітей.

Для забезпечення навчання доставлено 240 тисяч девайсів, закуплено 518 шкільних автобусів, 7,5 млрд грн виділено на облаштування укриттів у навчальних закладах у прифронтових та прикордонних територіях. У партнерстві з ЮНІICEF придбали генераційне або енергоощадне обладнання для 800 шкіл.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3014
Читайте також
Коментарі
2
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Алекс
1 дн. тому
якби вчителям зі стажем 10 - 20 років платили б не 8000 грн, а 28000 грн, то вони нікуди і не звільнялися б. Вчительські зарплати зараз це просто сором
вибір учням і батькам
2 дн. тому
Люди мають мати вибір чи офлайн чи онлайн в Україні. Ніякого примусу. Розумію що дехто дистанційне використовує на Західній щоб вчитись російською, але ще більше сподіваюттся повернутись чи униуають привязаності до місцевості де знаходяться через фінанси. Ніде в Україні не є безпечно як в Європі щоб змушувати дітей ходити до школи. Дбати реально за учнів треба і освіту а не "гарні показники" для чиновників у столиці щоб мали про що брехати. Уже банки з "дропами" поборолись людські гроші побдокувади і пообмежували перекази без результату, і лише брешуть і брешуть все більше обмежень людям, яким і так важко. Ще й тут забирають дистанційку наче війна уже завершилась гордоно-портніковофани нерозумні. Лісовий здавався війчьковим з ученим ступенем а на ділі раз проколовся з Фаріон і зараз повторює вставляючи палки в колеса учням і батькам у війну. Хто стоїть за цими всіма антиукраїнськими ідеями?
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду