20 грудня — воркшоп для журналістів «Енергетична криза і освіта: як висвітлювати тему і не нашкодити?»
20 грудня — воркшоп для журналістів «Енергетична криза і освіта: як висвітлювати тему і не нашкодити?»
У п’ятницю, 20 грудня, Медіа «Нова українська школа» та «Асоціація Незалежних регіональних видавців України» запрошують журналістів на он-лайн воркшоп «Енергетична криза і освіта: як висвітлювати тему і не нашкодити?».
Час: з 14:00 до 15:30.
Школи, садки і університети потерпають від вимушених відключень електроенергії по всій Україні, спричинених російськими атаками на енергосистему. Це порушує освітній процес для мільйонів дітей. Однак, про це зовсім небагато пишуть в медіа і переважно лише в одному контексті – відсутність/наявність генераторів. Насправді, кількість проблем, спричинених відключеннями, значно ширша, а кількість можливостей, як забезпечити енергоживлення закладів освіти на випадок відключень — більша, але про них майже не говорять.
Сайт «Нова українська школа» та «Асоціація Незалежних регіональних видавців України» організовують цей захід, щоб:
- привернути увагу до всього комплексу проблем, які спричинюють відключення електроенергії в освітніх закладах;
- представити статистику забезпеченості шкіл України альтернативними джерелами живлення на випадок відключень;
- показати приклади успішних рішень, коли спільними зусиллями місцевої влади, керівництва шкіл, донорів була забезпечена можливість не переривати навчання під час відключень;
- також журналісти матимуть змогу поставити свої запитання не лише з питань енергозабезпечення шкіл, а й загалом щодо роботи енергосистеми України в умовах продовження російського енергетичного терору.
Модератори заходу — Іванна Коберник, співзасновниця ГО «Смарт освіта» та Оксана Бровко, керівниця Асоціації Незалежних регіональних видавців України.
Запрошений енергетичний експерт — Олександр Харченко, Директор центру досліджень енергетики.
Реєстрація на воркшоп за посиланням
Фото: Getty Images