Видання «ЕкоРубрика» оголосило набір до Школи екологічної журналістики рішень

Видання «ЕкоРубрика» оголосило набір до Школи екологічної журналістики рішень

9 Грудня 2024
360
9 Грудня 2024
13:30

Видання «ЕкоРубрика» оголосило набір до Школи екологічної журналістики рішень

360
Подати заявку можна до 29 грудня включно.
Видання «ЕкоРубрика» оголосило набір до Школи екологічної журналістики рішень
Видання «ЕкоРубрика» оголосило набір до Школи екологічної журналістики рішень

«ЕкоРубрика» оголосила старт набору на навчальну програму з екологічної журналістики рішень. Про це повідомили на сайті «Рубрики».

«Що потрібно громадам для зеленого відновлення? Які інструменти OSINT використовують екологічні журналісти для розслідувань? Як подолати кліматичну кризу в Україні? Як вести комунікацію із природоохоронними організаціями, аби завжди мати найбільш актуальні теми? Навіщо та яким чином потрібно відновлювати водні екосистеми? Про все це і більше ви дізнаєтесь у Школі екологічної журналістики рішень від "ЕкоРубрики"», — анонсувала команда медіа.

Участь у курсі можуть взяти журналісти з регіональних та всеукраїнських медіа, які хочуть більше дізнатись про журналістику рішень, а також отримати глибокі знання про проблеми довкілля в Україні та їх можливі рішення.

Навчання відбуватиметься в лютому 2025 року у форматі безкоштовного дводенного офлайн-інтенсиву лекцій у Києві з експертами від «Рубрики» та «ЕкоРубрики», а також з експертами з провідних екологічних та природозахисних організацій: GreenPeace Ukraine, Українська природоохоронна група, Rewilding Ukraine, ЕкоДія, WWF–Україна, Центр реабілітації рукокрилих та «Екологія.Право.Людина».

Після проходження офлайн-курсу учасники Школи зможуть перейти до другого етапу відбору та подати заявки на створення матеріалів на екологічну тематику в жанрі журналістики рішень. П'ять найкращих студентів отримають стипендію 8000 гривень та менторську підтримку.

Подати заявку можна до 29 грудня включно, заповнивши онлайн-форму.

Нагадаємо, у жовтні ми повідомляли про те, що, згідно з дослідженням ІМІ, частка матеріалів, присвячених екологічним питанням, в українських онлайн-медіа у 2024 році становить лише 1,4% від загальної кількості публікацій. 

Експерти ІМІ вважають, що таке зменшення пов'язане з переорієнтацією журналістів на висвітлення війни та її наслідків. Проте таке зміщення уваги від екологічних проблем є небезпечним, оскільки екологічні питання, зокрема наслідки воєнних дій, мають критичне значення для довгострокового розвитку України.

Колаж: «Рубрика» 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
360
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду