Тарас Шевченко більше не працює позаштатним радником міністра, — МСКС

Тарас Шевченко більше не працює позаштатним радником міністра, — МСКС

27 Листопада 2024
895
27 Листопада 2024
13:18

Тарас Шевченко більше не працює позаштатним радником міністра, — МСКС

895
Станом на 15 листопада міністр Точицький має шістьох позаштатних радників на громадських засадах. Тарас Шевченко працював на цій посаді до 31 жовтня.
Тарас Шевченко більше не працює позаштатним радником міністра, — МСКС
Тарас Шевченко більше не працює позаштатним радником міністра, — МСКС

Колишній заступник міністра культури Тарас Шевченко не працює позаштатним радником міністра з 31 жовтня. Про це повідомила пресслужба Міністерства культури та стратегічних комунікацій (МКСК) у відповідь на запит «Детектора медіа».

Як повідомила пресслужба, Шевченко обіймав посаду радника міністра на громадських засадах (поза штатом) з 11 жовтня по 31 жовтня 2024 року.

У коментарі «Детектору медіа» Тарас Шевченко підтвердив, що більше не працює позаштатним радником міністра. На уточнювальні запитання він не відповів.

Станом на 15 листопада, за інформацією пресслужби МКСК, міністр культури та стратегічних комунікацій України Микола Точицький мав шістьох позаштатних радників на громадських засадах. Це:

  • Курка Юрій Олексійович;
  • Золотухін Дмитро Юрійович;
  • Богачевська Ірина Петрівна;
  • Шорніков Володимир Олександрович;
  • Панчук Юрій Анатолійович;
  • Пилипенко Володимир Пилипович.

Нагадаємо, раніше Міністерство культури та стратегічних комунікацій повідомило у відповідь на запит Інтерфакс-Україна, що станом на 1 листопада міністр Микола Точицький має одну штатну радницю і п'ятьох радників на громадських засадах. Тоді серед імен позаштатних радників не фігурував Володимир Пилипенко.

Володимир Пилипенко народився у Львові, закінчив юридичний факультет Львівського університету ім. І. Франка. Працював у різних комерційних структурах на посаді юриста.     

У 2008–2014 роках був народним депутатом України, спершу за списком Блоку Юлії Тимошенко. На вибори 2012 року ішов самовисуванцем, після обрання став членом фракції Партії регіонів. З лютого 2014 року був заступником голови депутатської групи «Економічний розвиток». У парламентів був членом Комітету з питань правосуддя та Комітету з питань аграрної політики, був заступником члена Постійної делегації України в ПАРЄ.

З квітня 2023 року працює почесним консулом Литви у Полтавській області.

Його батько, Пилип Пилипенко, є депутатом Львівської обласної ради від ВО «Свобода», а в 2012 році балотувався від «Свободи» до Верховної Ради.

Нагадаємо, 25 жовтня Тараса Шевченка назвали радником міністра культури і стратегічних комунікацій в одній з новин на сторінці міністерства. Втім, інформації про його призначення не було на сайті МКСК.

У відповіді на запит Інтерфакс-Україна МКСК не назвало Тараса Шевченка серед радників міністра станом на 1 листопада. Тоді ж, 15 листопада, Тарас Шевченко сказав у коментарі «Детектору медіа», що продовжує працювати радником міністра культури і стратегічних комунікацій на громадських засадах. Шевченко додав, що його призначили радником одразу після звільнення з посади заступника міністра.

Як повідомляв «ДМ», 8 жовтня представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук повідомив, що Кабінет Міністрів ухвалив розпорядження про звільнення Тараса Шевченка з посади заступника міністра культури та інформаційної політики з питань європейської інтеграції. Він працював на цій посаді із серпня 2020 року. Указ про його звільнення з посади також не опублікований.

Фото: Тарас Шевченко / МКСК

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
895
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду