Буданов: Росія готувала «розстрільні списки» із журналістів, вчителів та письменників

Буданов: Росія готувала «розстрільні списки» із журналістів, вчителів та письменників

23 Листопада 2024
2403
23 Листопада 2024
15:55

Буданов: Росія готувала «розстрільні списки» із журналістів, вчителів та письменників

2403
До «розстрільних списків» також мали увійти ветерани АТО, священники, письменники та люди, які активно підтримував українську державність.
Буданов: Росія готувала «розстрільні списки» із журналістів, вчителів та письменників
Буданов: Росія готувала «розстрільні списки» із журналістів, вчителів та письменників

Росія готувала «розстрільні списки» у разі захоплення України. До цих списків увійшли вчителі, ветерани АТО, журналісти, священники, письменники та люди, які активно підтримував українську державність.

Про це заявив керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенант Кирило Буданов під час форуму «Геноцидні практики РФ в Україні: від Голодомору до російсько-української війни».

«До розстрільних списків мали увійти вчителі української мови, літератури, історії, ветерани АТО, журналісти, науковці, письменники, священники Православної церкви України та інших конфесій, які підтримували Україну, громадські й політичні діячі, очільники органів державної влади та самоврядування», — сказав Буданов.

На форумі Буданов також заявив, що російські окупанти отримували інструкції щодо розташування колективних могил. Це свідчить про системну підготовку масових злочинів. Він підкреслив, що жахливі звірства російських військ у Бучі, Ізюмі, Маріуполі та інших населених пунктах України були не хаотичними, а спланованими діями, що базувалися на доктринальних положеннях російської геноцидної політики.

«Ми бачили жахливі масові злочини проти українських громадян, факти яких стали відомі на весь світ. Звірства підрозділів ЗС РФ у Бородянці, Бучі, Гостомелі, Ізюмі, Маріуполі та багатьох інших населених пунктах України показали, що ці однакові та синхронні дії опирались на чіткі доктринальні положення російської геноцидальної політики влади та військового керівництва», ― підсумував Кирило Буданов.

Форум «Геноцидальні практики РФ в Україні: від Голодомору до російсько-української війни» відбувся 22 листопада 2024 року. Участь у роботі форуму взяли дослідники Голодомору, історики, представники громадськості, іноземні гості.

Нагадаємо, у Києві провели акцію «Порожні стільці» на підтримку ув’язнених, полонених та зниклих безвісти журналістів і митців.

Фото: ГУР МО. 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2403
Читайте також
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Ігор
32 дн. тому
Варто пам'ятати, що справедливість і правота завжди перемагають. Особливо це зараз стосується слов'ян, розділених по різні сторони барикади, збудованої не слов'янським, гугнявим народом. Програвши, та зомбована слов'янська сторона, повинна подумати - чи допомогла ним брехлива тактика переможності, яку з біблійних часів застосовував гугнявий народ, щоб користуватись іншими - собі на користь, слов'янам і арабам на шкоду.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду