![YouTube встановив вікові обмеження на перегляд фільму «Слідства.Інфо» про страти українських бійців росіянами](/doc/images/news/archive/2021/232988/i75_ArticleImage_232988.webp)
YouTube встановив вікові обмеження на перегляд фільму «Слідства.Інфо» про страти українських бійців росіянами
YouTube встановив вікові обмеження на перегляд фільму «Слідства.Інфо» про страти українських бійців росіянами
![YouTube встановив вікові обмеження на перегляд фільму «Слідства.Інфо» про страти українських бійців росіянами](/doc/images/news/archive/2021/232988/ArticleImage_232988.webp)
![YouTube встановив вікові обмеження на перегляд фільму «Слідства.Інфо» про страти українських бійців росіянами YouTube встановив вікові обмеження на перегляд фільму «Слідства.Інфо» про страти українських бійців росіянами](/doc/images/news/archive/2021/232988/i75_ArticleImage_232988.webp)
Відеохостинг YouTube встановив обмеження за віком на перегляд документального фільму розслідувального проєкту «Слідство.Інфо» «У полон не брати», присвяченого стратам українських військовополонених російськими окупантами.
Про це свідчить сповіщення на відео, вбудованому у матеріал на сайті «Слідства.Інфо».
Співавторка фільму Настя Горпінченко у коментарі ІМІ сказала, що причиною таких обмежень стали кадри зі зброєю та заблюрені тіла загиблих українських військових, зняті з квадрокоптера. Через вікові обмеження хостинг не показуватиме стрічку в рекомендаціях для користувачів.
«На контент із насильством чи відразливими сценами, зображенням певних медичних процедур, знущання з тварин або деяких випадків ігрового або зрежисованого насильства можуть накладатися обмеження за віком, якщо він неприйнятний для певних категорій користувачів», — йдеться у повідомленні YouTube.
Команда вже подала апеляцію, в якій розповіла про проєкт та важливість порушеної у фільмі теми. Журналісти також зазначили у листі, що вважають встановлені обмеження наступом на свободу слова.
(ОНОВЛЕНО о 19:06) Як повідомила «Детектору медіа» Настя Горпінченко, після апеляції «Слідство.Інфо» адміністрація YouTube зняла обмеження з відео.
Команда «Слідства.Інфо» представила стрічку «У полон не брати» 2 жовтня у кінотеатрі «Жовтень». Журналістка Настя Горпінченко та режисерка Анна Перепелиця працювали над проєктом упродовж трьох місяців.
Вони переглянули десятки відео з дронів, на яких були зафіксовані страти українських бійців, а також поспілкувалися із правоохоронцями та одним з російських військових, щоб з'ясувати, чи є ознаки системності у діях ворожої армії.
«Напередодні показу стало відомо про те, що у Покровському районі Донецької області росіяни вбили ще 16-х українських військових. Це наймасовіша з нині відомих страт. Разом із нею ми тепер маємо цифру у 100 вбитих беззбройних українських бійців.
Для нас було важливо розказати історії принаймні двох з них, аби вони не залишилися у наших спогадах просто цифрами статистики, чи просто страшними відео в Телеграм. Щоб ми памʼятали, що за кожною цифрою статистики чиєсь життя і чиясь втрата», — написала Настя Горпінченко.
- Читайте також: Росіяни катують 95% українських військовополонених з перших допитів, — керівниця місії ООН
Колаж: «Слідство.Інфо»
![](/content/2/image/fon_donate.jpg)