Disney та DirecTV досягли угоди, відновивши мовлення для 11 млн глядачів супутникового телебачення
Disney та DirecTV досягли угоди, відновивши мовлення для 11 млн глядачів супутникового телебачення
Компанії Walt Disney (DIS.N) та DirecTV оголосили про досягнення попередньої угоди, відновивши трансляцію для більш ніж 11 мільйонів абонентів супутникового телебачення. Угода надає абонентам супутникового телебачення більший вибір та гнучкість.
Про це пише Reuters.
Клієнти DirecTV втратили доступ до ABC, ESPN та інших мереж, які належать Disney, 1 вересня після того, як сторони не змогли домовитися про продовження контракту. Відтепер DirecTV зможе запропонувати кілька пакетів програмування, наприклад, спортивні, розважальні, дитячі та сімейні.
Послуги потокового мовлення Disney, такі як Disney+, Hulu та ESPN+, також будуть включені в деякі пакети DirecTV. Супутниковий провайдер отримав права на розповсюдження потокової версії флагманського каналу ESPN, коли він буде запущений.
За новою угодою, компанія Disney отримала покращені економічні умови.
«DirecTV та Disney мають давню історію з’єднання споживачів із найкращими розважальними програмами, і ця угода посилює це зобов’язання, визнаючи як величезну цінність контенту Disney, так і мінливі вподобання клієнтів DIRECTV», — заявили компанії.
Відсутність угоди призвела до того, що абоненти DirecTV втратили доступ до бажаних програм, зокрема трансляції футболу ESPN та Відкритого чемпіонату США з тенісу. Абоненти також не змогли подивитися президентські дебати на ABC між віцепрезиденткою Камалою Гарріс і республіканським кандидатом Дональдом Трампом.
Disney і DirecTV досягли угоди перед недільною трансляцією вручення премії «Еммі» на ABC, де Disney може очікувати історичних успіхів завдяки трьом з найбільш номінованих серіалів року: «Shogun», «The Bear» і «Only Murders in the Building».
Традиційна практика «пакетування», яка вимагає від провайдерів платного телебачення сплачувати за менш популярні канали для доступу до цінних програм ESPN, була на користь TV-індустрії. Однак зміна вподобань глядачів на користь потокового мовлення та підвищення цін на телевізійні пакети викликають напруженість між провайдерами та розробниками контенту.
Нагадаємо, в Україні зареєстровано понад півтори сотні каналів. Читайте, кому вони належать.
Фото: REUTERS.