Телекомпанія СТС тимчасово припиняє мовлення в Сумах

Телекомпанія СТС тимчасово припиняє мовлення в Сумах

17 Червня 2024
1602
17 Червня 2024
12:31

Телекомпанія СТС тимчасово припиняє мовлення в Сумах

1602
Нацрада погодила тимчасове припинення мовлення.
Телекомпанія СТС тимчасово припиняє мовлення в Сумах
Телекомпанія СТС тимчасово припиняє мовлення в Сумах

Телекомпанія СТС звернулася до Нацради з питань телебачення і радіомовлення з проханням погодити тимчасове припинення мовлення на час воєнного стану. Про це повідомила представниця медіарегулятора Лариса Якубенко. 

За її словами, таке рішення пов’язане з відсутністю реклами, скороченням штату через евакуацію частини працівників та мобілізацію. 

Нацрада погодила тимчасове припинення мовлення. 

«Телекомпанія СТС здійснювала мовлення без використання радіочастотного спектра (кабельне мовлення). У 2022 році, після повномасштабного вторгнення, компанія вже призупиняла діяльність і поновила її після деокупації Сумщини», — написала Лариса Якубенко у фейсбуку. 

Як повідомляв «Детектор медіа», Сумська ТОВ «ТК СТС» (що розшифровується як «Соціальне телебачення Сумщини») була створена влітку 2015 року. Згідно з опублікованою на сайті медіа структурою власності, телеканал на 100% належить «фізичній особі Карабану Євгену Петровичу».

В оглядах «Детектора медіа» сумський телеканал фігурував не раз. Наприклад, у матеріалі про старт виборчих перегонів перед місцевими виборами 2020 року йшлося, що канал розміщував політичну рекламу в окремому блоці, після випуску новин. 2021 року СТС спільно з іншим місцевим телеканалом ATV потрапив в огляд дотримання стандартів регіональними мовниками у випусках новин. Тоді, згідно з методологією, розробленою експертами «Детектора медіа», з 25 оцінених телевізійних сюжетів у чотирьох виявили ознаки політичної замовності. А відповідність матеріалів телеканалу СТС журналістським стандартам оцінили в 4,36 із шести можливих балів.

Найчастіше журналісти порушували стандарт повноти подання інформації.

Фото: Лариса Якубенко / фейсбук

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1602
Читайте також
13.06.2024 15:03
Наталія Данькова
«Детектор медіа»
1 126
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду