Канал «FreeДом» у топ-10 інструментів комунікації проєкту «Хочу жити» – дані ГУР МО

Канал «FreeДом» у топ-10 інструментів комунікації проєкту «Хочу жити» – дані ГУР МО

21 Лютого 2024
785

Канал «FreeДом» у топ-10 інструментів комунікації проєкту «Хочу жити» – дані ГУР МО

785
Канал українського іномовлення «FreeДом» отримав подяку від команди проєкту «Хочу жити» за постійну підтримку та допомогу.
Канал «FreeДом» у топ-10 інструментів комунікації проєкту «Хочу жити» – дані ГУР МО
Канал «FreeДом» у топ-10 інструментів комунікації проєкту «Хочу жити» – дані ГУР МО

«FreeДом», орієнтований на російськомовних глядачів за межами України, став одним з десяти головних інструментів комунікації державного проєкту «Хочу жити» (рос. «Хочу жить»), який допомагає військовим РФ, що не бажають брати участь у війні Росії проти України, безпечно здатися в полон ЗСУ.

Попри те, що Роскомнагляд заблокував на території РФ доступ до «Хочу жити», росіяни звертаються до проєкту. В анкетах, які вони заповнюють, є запитання, звідки  вони довідались про проєкт. Одним з майданчиків, які часто називають, став «FreeДом». Про це повідомив речник проєктів «Хочу жити» й «Хочу знайти» Віталій Матвієнко.

«Я хочу подякувати редакції FreeДом за допомогу в реалізації інформаційної кампанії з популяризації проєкту "Хочу жити" для російських військових, які хочуть зберегти своє життя. Після запуску проєкту до нас почали надходити сотні повідомлень від сімей та близьких військовослужбовців, які не можуть отримати від російської влади достовірну інформацію про долю своїх близьких, які зникли безвісти, загинули або потрапили в полон в Україні. Адже Росія свідомо приховує масштаби втрат, щоб у тому числі не виплачувати грошові компенсації родичам. Саме так з'явився ще один проєкт "Хочу знайти". Інформаційна підтримка цих ініціатив надзвичайно важлива, адже їх ми маємо змогу отримувати обмінний фонд для повернення наших військовополонених, тіл загиблих українських героїв», – прокоментував Віталій Матвієнко.

Подяку редакції «FreeДом» за допомогу в реалізації інформаційної підтримки проєкту «Хочу жити» вручив Андрій Юсов, представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР МОУ), яке керує реалізацією проєктів «Хочу жити» та  гуманітарного проєкту для родичів зниклих безвісти росіян «Хочу знайти». Він відзначив професіоналізм колективу іномовлення та його вагомий внесок у наближенні перемоги.

В ефірі «FreeДом»  регулярно виступають спікери проєктів «Хочу жити» та «Хочу знайти», транслюються інформаційні ролики, виходять сюжети та публікації на всіх діджитал майданчиках каналу про роботу проєктів, які містять QR коди з посиланнями на Telegram канали даних ініціатив. Зокрема, військовий аналітик, співробітник СБУ (2004-2015 рр.) Як повідомлялось раніше, Іван Ступак розповів про ефективність програми "Хочу жити". А представник ГУР МО України Андрій Юсов дав інструкцію, як близьким російських військових отримати достовірну інформацію про долю їхніх родичів.

Про  «FreeДом»

«FreeДом» – канал українського державного іномовлення, орієнтований на російськомовних глядачів за межами України. «FreeДом» - інструмент руйнації російської пропаганди та джерело правдивої інформації про Україну для російськомовних глядачів за кордоном. За межами України «FreeДом»  доступний через супутник, у кабельних, DTH, IPTV мережах та на отт-платформах. Також «FreeДом» можна дивитись по всьому світу на діджитал майданчиках ДП «МПІУ» та українських медіагруп-партнерів каналу - 1+1 media, Starlight Media, Inter Media Group.

Діджитал-майданчики, що транслюють «FreeДом:

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
785
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду