5 та 7 грудня — тренінг «Як документувати міжнародні злочини»

5 та 7 грудня — тренінг «Як документувати міжнародні злочини»

1 Грудня 2023
424
1 Грудня 2023
23:33

5 та 7 грудня — тренінг «Як документувати міжнародні злочини»

424
Організатори надаватимуть перевагу учасникам та учасницям із Києва й сусідніх областей.
5 та 7 грудня — тренінг «Як документувати міжнародні злочини»
5 та 7 грудня — тренінг «Як документувати міжнародні злочини»

5 та 7 грудня у Києві пройде тренінг «Як документувати міжнародні злочини» від ІРРП. Організовуються дві одноденні сесії за посібником від канадського Центру права та демократії.

Тренери: Представники «Слідства.Інфо», The Kyiv Independent, «Схеми: корупція в деталях» та Інституту розвитку регіональної преси.

Тренінґ безкоштовний, компенсується проїзд і готель тим, хто цього потребуватиме.

Учасники зрозуміють поняття міжнародних злочинів і зможуть фіксувати їх паралельно із журналістською роботою; ознайомляться із практичними кроками документування, що дадуть змогу використовувати зібрані дані для цілей кримінального правосуддя; разом із промовцями оглянуть міжнародне судочинство й отримають додаткові ресурси, де вже самотужки зможуть шукати потрібну інформацію.

Подати заявку можна за посиланням.

Посібник зі збору та фіксації інформації про міжнародні злочини є українською й англійською мовами.

  • Кирило Овсяний, журналіст програми «Схеми: корупція в деталях», Радіо Свобода, узяв участь у попередній тренінґовій програмі й ділиться враженнями: «Посібник варто хоча б раз прочитати кожному журналістові, що працює з висвітленням воєнних злочинів. Це допоможе краще розуміти специфіку роботи юристів і пояснить, на які деталі потрібно звертати додаткову увагу»;
  • Євгенія Моторевська, що також приєналася до навчання й очолює відділ воєнних розслідувань видання The Kyiv Independent, переконана, що посібник «дає розуміння ключових принципів роботи Міжнародного кримінального суду. А також пояснює, як правильно фіксувати обстріли міст, убивства цивільних і військових, мародерства тощо, аби ці факти могли в майбутньому використати в міжнародних судах. Окрема подяка авторам і перекладачам за “людську” мову та доступні пояснення».

Якщо маєте запитання, пишіть Дмитру Радченку на електронну скриньку radmitriy5@gmail.com.

Тренінґ організовуємо за підтримки ЮНЕСКО.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
424
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду