У KSE завершився курс лекцій про «Колоніалізм і фашизм» в рамках літньої школи від професора Єльського університету Джейсона Стенлі
У KSE завершився курс лекцій про «Колоніалізм і фашизм» в рамках літньої школи від професора Єльського університету Джейсона Стенлі
8 cерпня в KSE завершився курс лекцій про «Колоніалізм і фашизм» в рамках літньої школи від професора Єльського університету Джейсона Стенлі.
Джейсон Стенлі — професор філософії імені Джейкоба Уровські в Єльському університеті, автор п’яти книг, остання з яких на тему «Як працює фашизм: політика нас і них», автор матеріалів про пропаганду, авторитаризм, геноцид, свободу слова та інші теми для The New York Times, The Guardian, Project Syndicate та інших видань по всьому світу.
З 1 по 8 серпня Джейсон Стенлі читав курс в Київській школі економіки про «Колоніалізм і фашизм», на який зареєструвались понад 487 слухачів з України та світу.
Джейсон Стенлі також є викладачем програми «Дослідження пам’яті та публічна історія» в КSE, на яку тільки цього року є змога вступити безкоштовно: https://university.kse.ua/
«Ми глибоко вдячні професору Єльского університету, філософу та популярному автору Джейсону Стенлі за його відвагу та рішучість приїхати в Київ у такий непростий час. Його лекції, читані в аудиторії, укритті та на терасі KSE, відкривають новий погляд на колоніалізм та фашизм у сучасній філософії. У контексті наших зусиль щодо деколонізації та захисту культурної спадщини, ці знання дуже актуальні. Джейсон допомагає нам розуміти ці явища на глибшому рівні та шукати ефективні методи їх протистояння. Цього року KSE відкриває магістратури з соціальної психології, політики пам'яті, продовжує набір на магістратуру з публічної політики. Джейсон та інші запрошені професори будуть допомагати нашим студентам ставити складні питання і шукати на них відповіді згідно сучасної методології та високих міжнародних стандартів», — коментує ректор Київської школи економіки, Тимофій Брік.
Доєднатися до літньої школи та прослухати курс професора Єльського університету безкоштовно мали змогу всі охочі за попередньою реєстрацією. Серед слухачів курсу були абітурієнти, студенти та випускники вищих навчальних закладів України і світу, представники громадських організацій, власники бізнесу, медійники тощо.