6 червня  — публічна дискусія «Визволені. Як працювати на деокупованих територіях»

6 червня — публічна дискусія «Визволені. Як працювати на деокупованих територіях»

4 Червня 2023
1874
4 Червня 2023
11:31

6 червня — публічна дискусія «Визволені. Як працювати на деокупованих територіях»

1874
Журналісти та музейники обміняються досвідом щодо роботи на деокупованих територіях.
6 червня  — публічна дискусія «Визволені. Як працювати на деокупованих територіях»
6 червня  — публічна дискусія «Визволені. Як працювати на деокупованих територіях»

У вівторок, 6 червня, з нагоди Дня журналіста у Національному музеї історії України у Другій світовій війні відбудеться публічна дискусія «Визволені. Як працювати на деокупованих територіях». Її майданчиком стане простір виставки «Україна – розп’яття», що розповідає про російсько-українську війну.  

Місце проведення: Київ, вул. Лаврська, 27, Виставковий центр Музею.

Журналісти та музейники обміняються досвідом щодо роботи на деокупованих територіях. Журналістський аспект буде представлено із двох сторін: фіксація-спостереження (досвід проєкту «Ukraїner») та дослідження-розслідування злочинів (досвід документальних фільмів журналістів-міжнародників).

У дискусії буде порушено проблематику особливостей роботи з людьми, які перебували в окупації, зазнавали тортур чи переслідувань. Також буде обговорено тему збору артефактів на деокупованих територіях України: що важливо зібрати під час експедицій, як складається співпраця музейників із місцевими військово-цивільними адміністраціями тощо.

Під час заходу відбудеться презентація уривку фільму «Я звертаюся до нього за іменем» та короткого відео від Ukraїner. Також будуть представлені найхарактерніші фото- й відеоматеріали з деокупованих територій.

Спікери та гості заходу:

  • Юрій Савчук – генеральний директор Музею
  • Богдан Логвиненко – засновник проєкту Ukraїner, лауреат Премії ім. Георгія Ґонґадзе (2023 р.) за документальний проєкт (22 серії) про деокуповані території та за книжку «Деокупація»
  • Ірина Коцаб’юк – завідувач науково-експозиційного відділу сучасної російсько-української війни Національного музею історії України у Другій світовій війні
  • Софія Кочмар-Тимошенко – документувальниця російських воєнних злочинів щодо цивільних, локальна продюсерка документального фільму телерадіомовної корпорації ВВС «Я звертаюся до нього за іменем» про злочини росіян у м. Буча

Модератор заходу:

Роман Кабачій – старший науковий співробітник Музею

Трансляція заходу здійснюватиметься онлайн на офіційній сторінці Музею: https://www.facebook.com/warmuseum.kyiv.ua/

Організатори запрошують доєднатися до дискусії і дізнатися про особливості роботи журналістів та музейників в умовах війни.

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1874
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду