Онлайн-зустріч з медіаюрист(к)ами «Платформи прав людини» — 23 лютого

Онлайн-зустріч з медіаюрист(к)ами «Платформи прав людини» — 23 лютого

13 Лютого 2023
787
13 Лютого 2023
18:43

Онлайн-зустріч з медіаюрист(к)ами «Платформи прав людини» — 23 лютого

787
Автори пропонують поговорити про будь-які проблеми і виклики, з якими стикаються медійники(ці) та правозахисники(ці) за рік дії в Україні правового режиму воєнного стану.
Онлайн-зустріч з медіаюрист(к)ами «Платформи прав людини» — 23 лютого
Онлайн-зустріч з медіаюрист(к)ами «Платформи прав людини» — 23 лютого

Третя онлайн-зустріч з медіаюрист(к)ами «Платформи прав людини» відбудеться 23 лютого з 14:00 до 16:00.

Цього разу автори не будуть обмежувати коло тем та пропонують поговорити про будь-які проблеми і виклики, з якими стикаються медійники(ці) та правозахисники(ці), під час дії режиму воєнного стану.

Організатори закликають написати запитання наперед у формі для реєстрації, або ж запитати юристів безпосередньо під час зустрічі.

Відповідати на питання учасників будуть:

  • Євген Воробйов – медіаюрист, адвокат. Має понад 10 років юридичної практики – як приватної, так і на державній службі.   
  • Микола Гринишак – медіаюрист-практик, адвокат. Більше 15 років успішно допомагає медійникам у цивільних, кримінальних та адміністративних справах.
  • Ольга Вдовенко – адвокатеса, експертка з питань доступу до публічної інформації. 20 років займається правозахисною діяльністю та консалтингом неурядових організацій.  
  • Олександр Бурмагін – медіаексперт, член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Більше 20 років практикував захист права на свободу слова в національних судах та Європейському суді з прав людини. Член групи розробників закону «Про медіа». 

Модеруватиме розмову виконавча директорка ППЛ Олександра Степанова.

Зустріч відбудеться в ZOOM.

Організатори нагадують, що онлайн-зустрічі з медіаюрист(к)ами «Платформи прав людини» – це відкриті дискусії для спільного обговорення та вирішення питань, пов’язаних зі свободою вираження поглядів під час війни. 

Із матеріалами попередніх зустрічей можна ознайомитися на на сайті «Платформи прав людини».

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
787
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду