До 23 січня — реєстрація на конференцію «Медіаграмотність в освіті 2.0: інтегрування та розширення»

До 23 січня — реєстрація на конференцію «Медіаграмотність в освіті 2.0: інтегрування та розширення»

16 Січня 2023
881
16 Січня 2023
16:20

До 23 січня — реєстрація на конференцію «Медіаграмотність в освіті 2.0: інтегрування та розширення»

881
Проєкт IREX «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті» продовжує роботу з українськими школами.
До 23 січня — реєстрація на конференцію «Медіаграмотність в освіті 2.0: інтегрування та розширення»
До 23 січня — реєстрація на конференцію «Медіаграмотність в освіті 2.0: інтегрування та розширення»

У четвер, 26 січня, відбудеться конференція «Медіаграмотність в освіті 2.0: інтегрування та розширення», організатори заходу — Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) та Академія української преси в межах проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність».

Захід відбудеться  у змішаному форматі — спікери та гості візьмуть участь у заході офлайн, а для учасників проєкту буде організовано онлайн трансляцію. Початок заходу о 14:00.

Під час конференції ви зможете дізнатися про цілі та очікувані результати проєкту, методологію інтеграції медіаграмотності до освітнього процесу та про запланований набір нових шкіл та освітян до участі у проєкті. 

Серед запрошених гостей — представники/-ці Посольства США в Україні та Міністерства закордонних справ і міжнародного розвитку Великої Британії, Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти та відділів освіти, освітяни з усієї України, а також наші партнери з інших організацій та проєктів у сфері медіаграмотності та освіти. 

Для участі у заході необхідно заповнити реєстраційну форму до 23 січня 2023 року за посиланням:  https://forms.office.com/r/Df8nfJbTMb  

Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність» виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольства США в Україні та Міністерства закордонних справ і міжнародного розвитку Великої Британії у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури та інформаційної політики України та Академією української преси.

«Проєкт "IREX Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті" продовжує роботу з українськими школами. Зміцнення навичок критичного сприйняття інформації серед освітян та учнівства, боротьба з дезінформацією та пропагандою, формування попиту на якісну інформацію – нагальні потреби та виклики, що стали особливо актуальними у зв’язку із повномасштабним вторгненням Російської Федерації на територію України», — повідомляють організатори.

Здобутки проєкту упродовж першої фази (2018-2022 рр.)

Реалізація першої фази проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність» розпочалася у 2018 році. Упродовж 2018-2022 рр. було впроваджено медіа- та інформаційну грамотність у чинні навчальні програми з п'яти шкільних предметів для учнів/-ениць 8-10 класів, а саме — з української мови та літератури, мистецтва, історії України та всесвітньої історії. За час реалізації першої фази до проєкту було залучено понад 1,500 шкіл, а безпосередніми учасниками/-цями проєкту стали понад 3,600 вчителів/-ок, які охопили понад 84,000 учнів/-ениць. 

Упродовж другої фази (2023–2025 рр.) проєкт буде спрямований на: 

  • зміцнення навичок критичного сприйняття інформації серед вчителів/-ок та учнів/-ениць;
  • формування навичок щодо взаємодії з інформацією у контексті психічного здоров’я;
  • формування попиту на якісну інформацію у системі загальної середньої освіти в Україні;
  • розширення мережі «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність» шляхом долучення до проєкту нових шкіл та освітян.
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
881
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду