25 листопада — круглий стіл «Останні тенденції гібридної агресії Росії проти України: вектори дезінформації на фоні воєнної загрози»

23 Листопада 2021
719
23 Листопада 2021
21:17

25 листопада — круглий стіл «Останні тенденції гібридної агресії Росії проти України: вектори дезінформації на фоні воєнної загрози»

719
Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу
25 листопада — круглий стіл «Останні тенденції гібридної агресії Росії проти України: вектори дезінформації на фоні воєнної загрози»

25 листопада о 10:30 відбудеться круглий стіл на тему: «Останні тенденції гібридної агресії Росії проти України: вектори дезінформації на фоні воєнної загрози» (Зала 2).

Організатор: «Укрінформ» (Головна редакція «Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки»).

Учасники: Юрій Федоренко — ГО «АРДІС», модератор; Андрій Антоненко — головний редактор редакції «Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки»; Максим Майоров — аналітик головної  редакції «Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки»; Сергій Одаренко — редактор проєкту «По той бік новин»; Сергій Кузан — голова Українського центру безпеки та співпраці; Олександр Данилюк — керівник Центру оборонних реформ; Євген Магда —директор Інституту світової політики; Олександр Курбан — керівник Центру протидії інформаційні агресії; Марія Сагайдак — оглядач головної редакції «Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки»; Роман Кульчинський, Анатолій Бондаренко — видання Texty.org.ua; Галина Петренко — директорка ГО «Детектор медіа»; Мирослава Маркова — аналітикиня VoxCheck; Елліна Шнурко-Табакова — голова правління ГО «Рада інформбезпеки та кіберзахисту».

Коротко. У режимі дискусії обговорюватимуться наміри Кремля створити передумови для масштабної ескалації конфлікту та підвищення воєнної загрози, що супроводжуються поширенням багатовекторної дезінформації для розпалювання протестних настроїв та здійснення інформаційно-психологічного впливу.

Завдання круглого столу: розглянути поточні вектори інформаційних загроз для України, що мають на меті відволікти увагу спільноти від нарощування військової присутності Росії уздовж кордонів України, методи виявлення та спростування дезінформації для недопущення дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні.

За результатами круглого столу буде надана експертна оцінка поточним російським дезінформаційним кампаніям, що супроводжують нарощування військової присутності уздовж кордонів України, а також на окупованих територіях, сформульовані останні загрози, що виникають внаслідок інформаційно-психологічних операцій Кремля, надані практичні рекомендації з виявлення та нівелювання деструктивних наративів. Очікується, що буде сформований прогноз розвитку ситуації та реакції міжнародної спільноти на останні провокативні дії Росії.

Питання до обговорення:

Поточні пріоритетні вектори інформаційно-психологічного впливу Росії.

Основні маніпулятивні наративи, що мають на меті спровокувати панічні настрої або призвести до радикалізації суспільства (енергетичні проблеми, антивакцинаторські заклики, міграційна криза, загроза воєнних дій) у рамках масштабної гібридної спецоперації Росії проти України.

Ознаки дезінформації та методи для факт-чекінгу.

Реакція України та міжнародного співтовариства на провокативні дії Росії біля кордонів України та країн Східної Європи.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

 

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
719
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду