14:27
Середа, 16 Червня 2021

До 5 липня – прийом заявок на Україно-французький освітній кінопроєкт «Голоси регіонів України» для документалістів, режисерів, журналістів

2 311
Проєкт «Голоси регіонів України» шукає креативні ідеї документальних фільмів не більше 30 хвилин за хронометражем.
До 5 липня – прийом заявок на Україно-французький освітній кінопроєкт «Голоси регіонів України» для документалістів, режисерів, журналістів
До 5 липня – прийом заявок на Україно-французький освітній кінопроєкт «Голоси регіонів України» для документалістів, режисерів, журналістів

Україно-французький освітній кінопроєкт «Голоси регіонів України» для документалістів, режисерів, журналістів з Дніпра, Львова, Миколаєва, Сум та Харкова. 

Проєкт «Голоси регіонів України» це унікальний курс для українських документалістів з Дніпра, Львова, Миколаєва, Сум та Харкова.

Протягом 3-х місяців автор(ка) вибудовує структуру готового задуму на основі французької школи та знімає епізоди майбутнього фільму.

Професійні документалісти Анна Акулевич (Україна) та Володимир Лєон (Франція) допомагатимуть в реалізації документального фільму. Ніяких вікових обмежень, головне бажання та здатність виражати себе задопомогою кіно-мови! Все що тобі треба – смартфон.

Ми шукаємо креативні ідеї документальних фільмів не більше 30 хв. за хронометражем. Фільми, що задають неочікувані ракурси та прагнуть впливати на гідність, свободу та права людини.Подати заявку можна за посиланням: https://cutt.ly/xnUg478  

Фінальний дедлайн прийому ідей — 5 липня 2021 р.

Серед всіх заявок ми оберемо 8 найкращих ідей.

Що чекає на учасників?

6-денний семінар-практикум в Києві разом з менторами проєкту. В цей період ти працюєш над поглибленням ідеї та створенням основи майбутнього фільму. Згодом йде процес написання.

3-х місячне навчання в онлайн-форматі з менторами: розробка тапросування проєктів від ідей до скаутингу, підхід до героїв, пошукхудожньо-виражальних засобів. Проведення семінарів, лекцій, письмові та відео-вправи.

5-денний майстер-клас в Києві. Презентація і показ тизерів міжнародним продюсерам, які проаналізують роботи та дадуть професійні відгукиствореним тизерам.

Та головне – можливість зняти бажаний документальний фільм і представити його на міжнародному форумі EurasiaDoc.

Хто може взяти участь?

Наші учасники це молодь з Дніпра, Львова, Миколаєва, Сум, Харкова. А саме — режисери документальних або ігрових фільмів, журналісти, письменники, студенти факультетів режисури та творчих спеціальностей,медіа, PR, режисери, які не мають фахової освіти, але мають власні відеороботи.

Перш за все авторів, що аналізують сучасний світ, по новому дивляться насоціальні виклики та прагнуть на них впливати. У яких є ідея або історія власного міста, регіону, сім’ї, або будь-чого, що чіпляє.

Ніяких вікових обмежень немає, освіта вища, або неповна вища. Участь в проєкті безкоштовна.

Для учасників також враховане проживання та харчування у Києві за рахунок проєкту.

Транспортні витрати програма не покриває.

Залишились питання? Пиши на voicesofregions@gmail.com

Підписуйся на наші офіційні сторінки в Facebook та Instagram.

За підтримки Українського Культурного Фонду

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2311
Переглядів
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду