15:56
П'ятниця, 14 Травня 2021

До бюро Радіо Свобода в Москві прийшли судові пристави: цікавились питанням інвентаризації обладнання

1 481
Пристави провели в приміщенні бюро близько двох годин, роботі редакції вони не заважали.
До бюро Радіо Свобода в Москві прийшли судові пристави: цікавились питанням інвентаризації обладнання
До бюро Радіо Свобода в Москві прийшли судові пристави: цікавились питанням інвентаризації обладнання

Представники Головного управління служби судових приставів РФ 14 травня прийшли до Московського бюро Радіо Свобода та вручили повідомлення про порушення редакцією виконавчого провадження щодо судових рішень.

Як повідомляє російська служба Радіо Свобода, пристави провели в приміщенні бюро близько двох годин, цікавилися питаннями інвентаризації обладнання. Роботі редакції вони не заважали.

Судячи з отриманих документів, виконавче провадження порушено стосовно 10 судових рішень, двомісячний термін виплати штрафів згідно з якими на цей момент збіг. Загальна сума штрафів за цими рішеннями становить 5 мільйонів рублів, справи щодо них об’єднані в одне провадження.

З січня по травень 2021 року Роскомнагляд склав і спрямувала до суду 520 протоколів про нібито порушення проєктами «РВЄ/РС», внесеними Міністерством юстиції Росії 2017 року до переліку медіа-«іноземних агентів», нових правил маркування публікацій.

Компанія РВЄ/РС, яка дотримувалася всіх норм російського законодавства, відмовилася виконувати ці вимоги, розцінюючи їх як спробу втручання в редакційну політику.

Загальна сума штрафів за тим самим винесеним судовим рішенням становить близько 70 мільйонів рублів. Радіо Свобода оскаржує всі призначені штрафи в передбаченому російському законодавством порядку, проте суд не задовольнив жодну з більш ніж 250 поданих наразі апеляцій.

Також Радіо Свобода оскаржує дії російської влади в Європейському суді з прав людини.

Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода – це незалежна медіакорпорація, що фінансується за рахунок гранту Конгресу США через Агентство США з глобальних медіа (USAGM) і є зареєстрована у США. Американське законодавство гарантує незалежність редакційної політики корпорації. Штаб-квартира організації з 1995 року розташовується у Празі (Чехія).

На території Росії в російськомовних проєктах RFE/RL, включаючи Радіо Свобода і телеканал «Настоящее Время», працюють десятки штатних співробітників включно з сотнями позаштатних кореспондентів. Це одна з найбільших іноземних незалежних медіаорганізацій, які працюють в Росії, щотижнева аудиторія якої становить 6,7 мільйона людей.

Фото: Радіо СвободаЧитайте також
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1481
Переглядів
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду