20:43
Понеділок, 15 Червня 2020

Вийшла у світ друга частина посібника для журналістів «Права людини та мас-медіа в Україні»

2 050
Посібник підготовлено в межах реалізації спецпрограми стажування та підвищення кваліфікації «Академія з прав людини для викладачів та викладачок журналістики».
Вийшла у світ друга частина посібника для журналістів «Права людини та мас-медіа в Україні»
Вийшла у світ друга частина посібника для журналістів «Права людини та мас-медіа в Україні»

Вийшов у світ збірник лекцій «Права людини та мас-медіа в Україні. Частина 2». Він стане в пригоді викладацькій спільноті та студентству факультетів і кафедр журналістики. Про це повідомляє Zmina.

«Нові лекційні теми – це нові можливості для вдосконалення журналістської освіти та саморегулювання медіапрацівників на цінностях прав людини. Сучасний етап розвитку української держави є перехідним. Для нього характерне підсилення громадянського суспільства, яке, зокрема, прагне до захисту прав людини. І з огляду на це ми сміливо можемо говорити про ще одну роль журналістики – правозахисну. Власне, розвиток журналістики, який ґрунтується на цінностях прав людини, є стратегічно важливим у перспективі суспільних змін», – коментує координатор Академії, доцент Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Костянтин Шендеровський.

Збірник загалом або окрему його частину (конспект лекції) може використати будь-який вищий навчальний заклад підготовки за журналістським фахом або будь-яка організація для підвищення кваліфікації медіапрацівників.

Завантажити видання можна тут.

Видання здійснено в межах спеціальної програми стажування та підвищення кваліфікації «Академія з прав людини для викладачів та викладачок журналістики», яку реалізовував Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка та Центр прав людини ZMINA за фінансової підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2050
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду