12:20
Субота, 30 Травня 2020

Docudays UA та Український інститут обрали учасників презентації Ukrainian Showcase у «Каннах»

478
Презентаційна онлайн-платформа українських документальних проєкті відбудеться на Marché du Film в рамках секції Cannes Docs.
Docudays UA та Український інститут обрали учасників презентації Ukrainian Showcase у «Каннах»
Docudays UA та Український інститут обрали учасників презентації Ukrainian Showcase у «Каннах»

Про це повідомляється на сайті Українського інституту.

Платформу Ukrainian Showcase цього року організовують вперше. У рамках цієї події буде презентовано чотири майбутні документальні фільми, прем'єри яких очікуються цього та наступного року. Організатори обирали їх з-поміж 21 проєкту, поданого на конкурс.

«Плай. Шлях через гори» (Україна, 2021, 70-80 хв.)

Режисера — Єва Джишиашвілі, продюсерка — Оксана Іванюк.

Це історія подружжя Дмитра і Ганнусі, які зберегли більше, ніж втратили, під тиском нашого непростого сьогодення. Мірило їх цінностей — любов, що підтримує одвічний плин життя.

«Поміж війн» (Україна, Латвія, Германія, Катар, 2020, 100 хв.)

Режисерка — Аліна Горлова, продюсери — Максим Наконечний, Ілона Бічевська, Патрік Гамм.

Монохромний документальний фільм спостерігає за нескінченним циклом механізмів війни та миротворення, з якого ми вихоплюємо молодого курда Андрія. Втікаючи від війни в Сирії на батьківщину матері, його родина несподівано опинилася посеред війни в Україні. Слідкуючи за ним, ми починаємо повільний шлях крізь зони війни, табори біженців, військові паради, гуманітарні місії, релігійні, весільні та похоронні звичаї України, Іраку, Сирії та Німеччини.

«Свідки Флоріана» (Україна, Чехія, 2021, 80 хв.)

Режисер — Олексій Радинський, продюсерка — Люба Кнорозок.

Флоріан Юр'єв — архітектор, художник, скрипковий майстер, музикант, теоретик і поет. У віці 90 років він змушений освоювати ще одне заняття: громадський активізм. Одного дня він дізнається, що його головний архітектурний твір — київська «Літаюча тарілка» — опинилася під загрозою перетворення на торгівельний центр. Флоріан вирішує протидіяти.

«Щоденник нареченої Христа» (Україна, 2021 90 хв.)

Режисерка — Марта Смеречинська, продюсери — Наталія Лібет, Віталій Шереметьєв.

Виробництво — ТОВ «Діджітал Реліджн» (Україна)

Коли її сестра вирішила стати черницею у 13, режисерка обурено намагалась її зупинити. А за 6 років почала фільмувати новий дім сестри, монастир і його послушниць.

Попри те, що цього року Cannes Docs відбудеться онлайн, для українських проєктів це можливість доступу до найширшого кола індустрійної спільноти. Щороку на Marché du Film спеціальна професійна програма від Cannes Docs об’єднує авторів/-ок, продюсерів/-ок та всіх залучених у виробництво повнометражних стрічок — креативної документалістики, орієнтованої для кінотеатрального прокату. 

Нагадаємо, Каннський кінофестиваль, який через коронавірус із травня перенесли на червень, вирішили взагалі не проводити у 2020 році.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
478
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду