Володимира Петрова відпустили під домашній арешт

Володимира Петрова відпустили під домашній арешт

30 Листопада 2018
2906
30 Листопада 2018
17:35

Володимира Петрова відпустили під домашній арешт

2906
Суд відпустив під домашній арешт строком на два місяці політтехнолога Володимира Петрова, підозрюваного в справі Tinder-скандалу за участі заступника Департаменту захисту економіки Національної поліції України Олександра Варченка та студентки Наталії Бурейко.
Володимира Петрова відпустили під домашній арешт
Володимира Петрова відпустили під домашній арешт

Відповідне рішення оголосив слідчий суддя Олег Білоцерківець 30 листопада.

Суддя відхилив клопотання обвинувачення про арешт Володимира Петрова і вирішив застосувати до нього запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту до 28 січня 2019 року, заборонивши йому залишати його місце проживання в місті Буча Київської області.

«Покласти (на Володимира Петрова. – ДМ) в разі внесення застави наступні обов’язки: перебувати до слідчого прокурора, слідчого судді за першим викликом, не відлучатися з Київської області без дозволу слідчого прокурора або суду, утриматися від спілкування зі свідками та іншими особами з приводу обставин вчинення інкримінованих йому діянь, здати на зберігання до відповідних органів державної влад свій паспорт/паспорти, інші документи, що дають право на виїзд з України та в’їзд в Україну», - оголосив суддя.

Нагадаємо, що Володимира Петрова затримали 29 листопада співробітники Головної військової прокуратури і Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України за підозрою в порушенні недоторканості приватного життя і таємниці листування чи іншої кореспонденції, не називаючи імені затриманого.

30 листопада Володимиру Петрову висунули підозру в злочині, що порушує чотири статті Кримінального кодексу України: ст. 383 (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину), ст.162 (порушення недоторканності житла), ст. 182 (порушення недоторканності приватного життя) і ст.343 (втручання в діяльність працівника правоохоронного органу) ККУ.

Другим підозрюваним у справі є блогер Олександр Барабошко. Йому висунули підозру в злочині, що порушує чотири статті Кримінального кодексу України: ст. 368 (одержання хабара), ст. 162 (порушення недоторканності житла), ст. 182. (порушення недоторканності приватного життя), ст. 343 (втручання в діяльність працівника правоохоронного органу) ККУ.

30 листопада суд вирішив арештувати Олександра Барабошка на два місяці, до 29 січня 2019 року, з можливістю застави на суму 3 млн 40 тис. грн.

Нагадаємо, 7 листопада студентка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Наталія Бурейко опублікувала у Facebook пост, у якому заявила про нібито домагання і погрози з боку Олександра Варченка, заступника начальника відділу департаменту захисту економіки Нацполіції України, з яким познайомилася в соцмережі Tinder.

8 листопада Прокуратура Києва за заявою дівчини відкрила кримінальне провадження (ч. 1 ст. 129 Кримінального кодексу України – погроза вбивством).

Увечері 8 листопада на сторінці Наталії Бурейко у Facebook з’явився новий пост із вибаченнями родині Варченків, натомість усі попередні повідомлення про інцидент зникли.

Олександр Варченко написав у Facebook, що ніколи не був знайомий і не вів жодних листувань у жодних месенджерах з Наталією Бурейко. На його думку, це провокація, метою якої стала діяльність його дружини Ольги Варченко, яка є першою заступницею голови Державного бюро розслідувань.

Володимир Петров – український політтехнолог, медійний консультант, засновник продакшну «Люмпени», телеведучий. Зокрема, у 2013 році був фігурантом провокації з БТР із зображенням моркви на мітингу опозиції. У 2010 році протестував проти журналістського руху «Стоп цензурі!».

Фото: Фейсбук-сторінка Тетяни Гончарової

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2906
Читайте також
30.11.2018 16:15
Олексій Братущак
«Українська правда. Блоги»
4 081
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду