16:40
Четвер, 23 Серпня 2018

«1+1 медіа» попередила, що не давала прав на ретрансляцію своїх каналів низці компаній

1 654
Група «1+1 медіа» повідомила, що компанії, які використовують торгівельні марки «Телетранс», Starcards TV і New TV, порушують права на ретрансляцію каналів групи та каналів, офіційним дистриб’ютором яких є «1+1 медіа».
«1+1 медіа» попередила, що не давала прав на ретрансляцію своїх каналів низці компаній
«1+1 медіа» попередила, що не давала прав на ретрансляцію своїх каналів низці компаній

Про це повідомляє прес-служба «1+1 медіа».  

У повідомленні зазначено, що медіахолдинг виявив факти незаконного розповсюдження своїх телеканалів компаніями «Телетранс», Starcards TV, New TV та їх ретрансляції таким стороннім компаніям, як провайдери програмної послуги та оператори телекомунікацій «Ей.Ес.Пі.», «Велика мережа», «Телетранс», «Телетранс ТВ», «Діджітал комунікейшнс», «Нові мережі України», «Пряма мова», «Стар телекомпані» та «Нью ТВ», з якими у ТОВ «1+1 Інтернет» не має договірних відносин.

Йдеться про шість телеканалів групи «1+1», «2+2», «ТЕТ», «ПлюсПлюс», «Бігуді», «УНІАН ТБ», а також про канали, офіційним дистриб’ютором яких в Україні є «1+1 медіа»: Kvartal TV, Paramount Comedy, Bolt, Star Cinema, Star Family, Nickelodeon, Nickelodeon HD, Nick Jr, MTV, MTV Live HD, Vh1 European, Vh1 Classic, MTV Danc», MTV Rocks, MTV Hits, Spike.

За повідомленням джерела «Детектора медіа», ці компанії раніше мали права і ретранслювали канали групи, та права було відкликано і тепер ретрансляція відбувається незаконно.

Медіахолдинг звернувся з листами до Асоціації операторів телекомунікацій та провайдерів програмної послуги, Спілки кабельного телебачення України, Телекомунікаційної палати України, Асоціації «Укртелемережа», Спілки операторів телекомунікацій Одеси і Одеської області, Всеукраїнської асоціації операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж, Дніпропетровської обласної Асоціації ОКТБ із проханням проінформувати їхніх учасників та членів щодо можливого порушення ними прав ТОВ «1+1 Інтернет».

Редакція «Детектора медіа» намагається зв’язатися з представниками компаній «Телетранс», Starcards TV і NEW TV, щоб дати коментар другої сторони.

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1654
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду