12:53
Середа, 16 Травня 2018

Редакція «Правди Ірпеня» повідомила, що сайт розблоковано

У повідомленні йдеться про те, що місцевий інтернет-провайдер «Бест» розблокував сайт після неодноразових звернень до різних інстанцій представників редакції сайту та громадських організацій, зокрема, ГО «Спілка журналістів Київщини».
Редакція «Правди Ірпеня» повідомила, що сайт розблоковано
Редакція «Правди Ірпеня» повідомила, що сайт розблоковано

Повідомляється також, що сайт був заблокований уже кілька місяців.

«Користувачі «Бесту» в Ірпені, маючи доступ до всіх інтернет-ресурсів, не могли зайти на один – «Правду Ірпеня». Багато з них писали у редакцію, залишали коментарі з обуренням», - зазначається в повідомленні.

Як писав «Детектор медіа», журналісти сайту «Правда Ірпеня» в четвер, 10 травня, заявили про блокування роботи сайту www.irpin.news місцевим інтернет-провайдером «Бест» і звинуватили в цьому власника компанії-провайдера «Бест» Олексія Зіневича. 

«Редакція переконана, що сайт заблокували за вказівкою власника компанії-провайдера «Бест» Олексія Зіневича. Це сталося після того, як «Правда Ірпеня» оприлюднила серію викривальних матеріалів щодо причетності Зіневича до дерибану землі та незаконної вирубки дерев у Лісовій Бучі», - йшлося в повідомленні.

На захист редакції сайту стала зокрема голова громадської організації «Спілка журналістів Київщини» Людмила Лозова.

У коментарі «Детектору медіа» власник компанії-провайдера «Бест» Олексій Зіневич назвав звинувачення нісенітницею.

«Це дуже легко перевірити», - сказав він.

Справді, сайт irpin.news на той момент працював. Водночас деякі користувачі інтернет-провайдера «Бест» розповіли «Детектору медіа», що на сайт «Правди Ірпеня» зайти не можуть.   

Пан Зіневич також сказав, що вперше почув про проблеми з сайтом «Правди Ірпеня» від кореспондента ДМ, а на уточнююче запитання щодо напружених стосунків із журналістами цього видання відповів, що в нього ні з ким немає напружених стосунків.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
451
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop