17:45
Вівторок, 13 Березня 2018

Рада ухвалила законопроект про посилення захисту прав інтелектуальної власності

Зміни до закону мають удосконалити процес маркування контрольними марками примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних.
Рада ухвалила законопроект про посилення захисту прав інтелектуальної власності
Рада ухвалила законопроект про посилення захисту прав інтелектуальної власності

Верховна Рада України 13 березня ухвалила законопроект про внесення змін до Закону України «Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних». Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Зазначається, що зміни до закону мають удосконалити процес маркування контрольними марками примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних.

«Завдяки підвищенню прозорості процесу маркування правовласники зможуть ефективно контролювати процес видачі марок і вчасно протидіяти шахрайству і незаконному використанню цих захисних елементів», - вважають у відомстві.

Законопроектом передбачено, що Мінекономрозвитку протягом 3 робочих днів з дня видачі контрольних марок оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті:

- перелік найменувань примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних із зазначенням творів, зафіксованих на цих примірниках,

- дані про заявника, щодо якого прийнято рішення про видачу контрольних марок,

- дату видачі контрольних марок;

- кількість виданих контрольних марок. 

Як повідомляє 112.ua, у висновку Головного науково-експертного управління висловили сумнів в актуальності запропонованих змін. Підкреслили, що наразі об'єкти авторського права переважно публікуються у мережі інтернет, контрольні марки там не використовують.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
874
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop