16:16
Вівторок, 13 Лютого 2018

Відкрито кримінальне провадження за розпалювання міжнаціональної ворожнечі газетою «Чортківський вісник»

Прокуратура Тернопільської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом розпалювання міжнаціональної ворожнечі у публікації газети «Чортківський Вісник» від 2 лютого 2018 року «Жиди чи євреї»
Відкрито кримінальне провадження за розпалювання міжнаціональної ворожнечі газетою «Чортківський вісник»
Відкрито кримінальне провадження за розпалювання міжнаціональної ворожнечі газетою «Чортківський вісник»

Про це повідомляється на сайті прокуратури Тернопільської області.

Зазначено, що слідчими поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 161 КК України (розпалювання міжнаціональної ворожнечі, вчинене службовою особою).


«Розслідуванням встановлено, що публікація у газеті «Чортківський Вісник» від 2 лютого 2018 року « Жиди чи євреї»», автором якої є редактор видання, містить ознаки порушення рівноправності громадян залежно від їх національної належності. Слідство триває», – йдеться на сайті прокуратури. 

Водночас на сайті уповноваженого Верховної Ради України з прав людини 9 лютого з’явилося повідомлення про те, що офісом омбудсмена скеровано листа до керівництва газети «Чортківський вісник» щодо «недопущення випадків поширення мови ворожнечі на сторінках вказаного видання, зокрема розміщення матеріалів, які формують упереджене ставлення до представників єврейської національності та сприяють їх стигматизації та дискримінації». Офіс омбудсмена попросив редакцію провести відповідну інформаційно-роз’яснювальну роботу з журналістами та працівниками газети.

Також секретаріатом було направлено запит до керівництва ГУ НП у Тернопільській області з проханням перевірити газету, зокрема, з огляду на наявність ознак розпалювання міжнаціональної ворожнечі, та вжити відповідних заходів.

Читайте також

Нагадаємо, у серпні 2017 року голова Закарпатської облдержадміністрації (ОДА) Геннадій Москаль попросив Національну раду з телебачення та радіомовлення дати оцінку документальному фільму «Операція «Паспорт», який виробив та показав телеканал «112 Україна».

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
653
Переглядів
Коментарі
Artaxerx II
09:55 / 30 Березня 2018
Всі українці з цим згодні. І неукраїнці теж. І це далеко не вся характеристика сатанистів-яхвинців. Авторка дуже дипломатично написала.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop