10:12
Понеділок, 18 Грудня 2017

З акаунтів померлих користувачів «ВКонтакте» розповсюджувався хештег «ПутінКрут» – ЗМІ

Користувачі російської соціальної мережі «ВКонтакте» звернули увагу, що в ній стали з'являтися схвальні повідомлення на адресу президента Росії Володимира Путіна, відправлені з акаунтів, які, судячи з їх змістом, належать уже померлим людям.
З акаунтів померлих користувачів «ВКонтакте» розповсюджувався хештег «ПутінКрут» – ЗМІ
З акаунтів померлих користувачів «ВКонтакте» розповсюджувався хештег «ПутінКрут» – ЗМІ

Про це повідомляє «Русская служба ВВС».

Такі повідомлення зазвичай публікуються в популярних регіональних і галузевих спільнотах. Як мінімум деякі з цих записів містять хештег «ПутінКрут».

При цьому люди, з акаунтів яких приходять ці повідомлення, які не з'являлися в мережі довгий час (іноді - кілька років), а на їхніх сторінках друзі і родичі залишають записи, з яких випливає, що власник сторінки помер.

У прес-службі «ВКонтакте» підтвердили, що такі випадки були. У соціальній мережі пояснили, що всі ці акаунти були зламані. Зараз сторінки, з яких відправлялися підозрілі повідомлення, вже заблоковані.

Деякі із записів були проілюстровані картинками з логотипом «Молодої гвардії Єдиної Росії», однак в самій організації факт використання її логотипу для агітації від імені померлих людей поки не прокоментували.

Записи з хештегом «ПутінКрут» стали з'являтися в день великий прес-конференції Володимира Путіна, яка пройшла 14 грудня. При цьому не всі вони відправлялися зі сторінок померлих людей: деякі акаунти належать і живим людям.

Нагадаємо, співробітники Служби безпеки України (СБУ) у листопаді припинили діяльність мешканців Києва, Тернополя і Черкас, які були адміністраторами антиукраїнських спільнот у російській соціальній мережі «ВКонтакте»

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
378
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop