17:14
Вівторок, 21 Листопада 2017

Набула чинності комунікаційна стратегія Верховної Ради

Стратегія передбачає зокрема запровадження кодексу етики українського парламентарія, поліпшення умов роботи парламентських кореспондентів та створення інформаційно-довідкового центру з вільним доступом для громадян, неурядових організацій та журналістів.
Набула чинності комунікаційна стратегія Верховної Ради
Набула чинності комунікаційна стратегія Верховної Ради

Голова Верховної Ради Андрій Парубій 21 листопада представив нову Комунікаційну стратегію парламенту на 2017-2021 роки і підписав розпорядження про набуття нею чинності.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Спікер відзначив, що Стратегія є цілісним документом, до розробки якого долучилися народні депутати, апарат Верховної Ради, міжнародні експерти і журналісти та громадськість за сприяння ініціативи «Відкритий парламент» і за підтримки проекту ЄС-ПРООН «Рада за Європу».

За словами голови ВР, головним завданням Комунікаційної стратегії є підвищення довіри до Верховної Ради України та сприйняття її як ефективного інституту серед громадян України, громадянського суспільства, ЗМІ та міжнародної аудиторії.

До 2021 року передбачається зокрема створення єдиного комунікаційного департаменту, запровадження кодексу етики українського парламентарія, поліпшення умов роботи журналістів у приміщенні Верховної Ради завдяки створенню прес-центру. Окрім того, розпочне роботу інформаційно-довідковий центр - приміщення з вільним доступом для громадян, неурядових організацій та журналістів.

Не менш важливим кроком є затвердження обов'язкового публічного звітування керівництва Верховної Ради і лідерів політичних партій, зазначив спікер.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
576
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop