17:05
П'ятниця, 18 Серпня 2017

Оголошено конкурс на посаду директора Укртелерадіопресінституту

Державний комітет телебачення і радіо оголосив про проведення відкритого конкурсного відбору на посаду директора Українського інституту підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси (Укртелерадіопресінститут).
Оголошено конкурс на посаду директора Укртелерадіопресінституту
Оголошено конкурс на посаду директора Укртелерадіопресінституту

Про це повідомляє прес-служба Деркомтелерадіо.

Наказ про проведення конкурсу на посаду директора Укртелерадіопресінституту та затвердження складу конкурсної комісії підписав голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

Вимоги до претендента: громадянство України, володіння державною мовою, вища освiта другого рiвня за ступенем магiстра за галуззю знань «Управлiння та адмiнiстрування» або вища освiта другого рiвня за ступенем магiстра за галуззю знань «Електроніка та телекомунікації», або «Журналістика», або «Культура і мистецтво», стаж роботи на керiвних посадах нижчого рiвня – не менше нiж 5 рокiв. Строк приймання заяв на участь у конкурсному відборі –  14 календарних днів з дня опублікування.

Читайте також

Серед основних напрямів діяльності Укртелерадіопресінституту - науково-освітній (підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів засобів масової інформації); перепідготовка та підвищення кваліфікації державних службовців, керівників підприємств, установ і організацій; виконання науково-дослідних робіт з актуальних проблем ЗМІ.

З текстом наказу та переліком документів, які має подати претендент на посаду, можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо за посиланнями тут і тут.

Нагадаємо, у червні на 68-му році життя помер заслужений журналіст, народний депутат України І, ІІІ і ІV скликання Сергій Правденко, які останні роки очолював Український інститут підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
768
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop