Правозахисники розробили мобільний додаток про права людини за ґратами

Правозахисники розробили мобільний додаток про права людини за ґратами

26 Червня 2017
1040
26 Червня 2017
18:33

Правозахисники розробили мобільний додаток про права людини за ґратами

1040
До Міжнародного дня захисту жертв катувань 26 червня програма «Права людини за ґратами» Асоціації УМДПЛ розробила безкоштовний мобільний додаток «Права людини за ґратами». Доступ для завантаження - на Google Play.
Правозахисники розробили мобільний додаток про права людини за ґратами
Правозахисники розробили мобільний додаток про права людини за ґратами

Про це повідомляє піар-служба Асоціації УМДПЛ.

Онлайн-порадник складається з 23 розділів та розкриває правові основи роботи пенітенціарних установи та права людей, які там перебувають, зокрема: «Правовий статус ув’язнених та засуджених», «Заходи безпеки в пенітенціарних закладах», «Контакти із зовнішнім світом», «Матеріальні та комунально-побутові умови тримання ув’язнених та засуджених», «Сприяння соціальній адаптації засуджених», «Громадський контроль».

У додатку містяться відповіді на три основних питання:

- Як побудована робота органів та установ Державної кримінально-виконавчої служби України;

- Які права ув’язнених та засуджених обмежуються та як реалізувати права, гарантовані законодавством України;

- Як здійснюється громадський контроль за дотриманням прав людини в українських пенітенціарних установах.

Правова онлайн-база знань зібрана експертами Асоціації УМДПЛ на основі аналізу кримінально-виконавчого законодавства та нормативно-правових актів, а також багаторічного досвіду моніторингових візитів до пенітенціарних установ з метою підвищити рівень громадського контролю за дотриманням прав людини.

«Попри реформування пенітенціарної системи та постійні зміни відповідного законодавства на одному мобільному додатку міститиметься максимум правової інформації, що постійно оновлюватиметься. Особи, які з різних причин контактують з персоналом пенітенціарних закладів або перебувають у цих установах, у будь-який зручний час зможуть отримати відповідь чи роз’яснення щодо ситуації у контексті діяльності в’язниць», – зазначає Олександр Федорук, керівник програми «Права людини за ґратами» Асоціації УМДПЛ.

Правовий порадник має веб-версію на сайті. Власники операційних систем Android можуть безкоштовно завантажити мобільний додаток на Google Play.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1040
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду